Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 650 km van köztünk. Írni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

650 km van köztünk. Írni fog?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy székely fiúval, 650 km van köztünk. Szimpatizáltunk egymással, el akarta kérni a telefonszámom, de nem adtam meg neki. Megbeszéltük, hogy majd levelezünk. A baj csak az, hogy mikor visszaindultunk magyarba nem találkoztunk és nem tudtam személyesen megadni neki a címem, viszont egy hozzá közel álló családnak megadtuk. Esélyes, hogy elkéri tőlük a címet és írni fog vagy nem? Tudom, hogy esélytelen köztünk akármi is, de barátilag jólenne tartani a kapcsolatot.

2012. júl. 18. 22:10
 1/7 ASOT ***** válasza:
1% eséllyel!
2012. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is székely vagyok barátkoz velem :P 18/f Erdély böl :D
2012. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges foglalkozni vele! Ideig darabig haverkodtok utána elkopik minden. Nincs értelme! De szerintem fog írni majd mert miért ne tenné!
2012. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem írni fog!!!!vágyik az igazi hazájára..és az ott élőkre..főleg tán rád!!barátilag persze!
2012. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Fölösleges foglalkozni vele! Ideig darabig haverkodtok utána elkopik minden. Nincs értelme! De szerintem fog írni majd mert miért ne tenné!"

Nagyon nem értek veled egyet. Nekem van Ukrajnából egy levelezőpartnerem már legalább 2 éve és még mindig nem kopott meg a kapcsolat köztünk. Nem is fog soha. Általában neten szoktunk beszélgetni mert így a legkényelmesebb. Neked is ezt ajánlom. Bár egyszer előfordult hogy küldtem neki egy kézzel írt levelet. Őszintén megmondván sokkal jobb érzés volt így küldeni, mint gép előtt pötyögni. Ha szimpik vagytok egymásnak akkor tartani fog a kapcsolatotok. Ha megkérlek elárulod nekem, hol ismerkedtetek meg?

2012. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Egy kis faluban. Ő fenn dolgozik egy eszternában, ahol tavasztól őszig őrzik a juhokat, szóval a net kizárva. Azért nem tudtam neki odaadni a címem, mert fenntvolt, mikor mi hazajöttünk.
2012. júl. 19. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmam sincsen mi az az eszterna. Telefonszám csere kelett volna legyen. Kár hogy nem adtad meg neki. Viszont ahogy így leírod, hogy juh őrzés, fenn gondolom a hegyekben, meg ez a furcsa eszterna. ja és kis falu. hmm lehet, hogy soha többet nem fogjátok egymást semmilyen formában "látni". Csak emlék maradtok egymásnak.
2012. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!