Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szerintetek írni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek írni fog?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, másnap írt, dumáltunk, de azóta egy szót se lehet róla hallani. Valamelyik nap ráírtam, hogy hogy van eljutottunk odáig, hogy én is jól vagyok és ennyi. Én biztos nem fogok ráírni. Szerintetek ö írni fog.

#hívás #írni fog
2012. jún. 14. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ezek alapján elég valószínű, hogy csalódott benned és elment a kedve az egésztől. Lehetséges szerinted?
2012. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát miután elbúcsúztunk azt mondta,hogyha van kedvem vele elmenni valahová, akkor írjak neki nyugodtan... meg másnap hajnalba is írt, hogy még ébren vagyok? meg ilyenek.
2012. jún. 14. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetem volt, csak azért volt velem mert épp nem volt akkor más...Szerintem itt is hasonló lehet a helyzet. Sajnálom :(
2012. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát... az lehet..: ) ://
2012. jún. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!