Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap a suliba volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a suliba volt egy koncert, és az egyik fiú nagyon megtetszett, és nem merek neki irni, Mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vmi csinos lány. 163cm magas és kb.86kg vagyok . Nem vagyok az az alaktalan lány, homokóra alakom van , és ezért nem is merek ismerkedni , Meg nem tudom h mit irjak neki. A barátnőim szerint lehet ne nála esélyem, de semmi önbizalmam . Segitsetek légyszives hogy mit irjak neki, hogy kezdjek el beszélgetni vele ??
2012. ápr. 4. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Írd meg neki, hogy úgy szopsz mint senki más :)))
2012. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő is zenélt a koncerten?


Ha igen: "Szia! Tegnap láttalak a koncerten, tök jó voltál, szívesen meghallhatnálak máskor is. Meg tudnád mondani, legközelebb hol léptek fel?"


Ha csak a közönségben volt a srác:


"Szia! Láttam, hogy te is ott voltál a tegnapi koncerten. Meglepődtem, hogy te is szereted ezt a zenekart! Nem tudod esetleg, hol lépnek fel legközelebb? Melyik a kedvenc számod tőlük?"


vagy ha jobban akarsz célozni, hogy tetszik:


"Szia! Láttalak a tegnapi koncerten, örülök, hogy te is szereted ezt az együttest. Tudtad, hogy .....-án ....- lépnek fel? Esetleg nem lenne kedved együtt menni? Egyik barátom sem ér rá, egyedül pedig nem szívesen mennék."


vagy


"Szia! Ugye téged láttalak a tegnapi koncerten? Sajnos nincs sok ismerősöm, akinek bejön ez a zene, de valakivel szeretnék beszélgetni róla"


stb stb...


Szerintem mindenképp a koncertet hozd fel, mert ez egy közös téma. Ha erről váltatok pár sort, utána már bármerre lehet terelgetni a beszélgetést. A külsőd miatt meg ne aggódj, addig már úgysem tudsz változtatni, és persze nem tudhatod, melyik srácnak mi jön be. Legyen önbizalmad, tudatosítsd magadban, hogy jó csaj vagy!

2012. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , ez sokat segitett :)
2012. ápr. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!