Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyszerre voltunk vizsgázni én elkeztem kicsit vele játszani még vizsga előtt mosolyogtam rá stb. Észre vettem hogy a lányak is tetszem mert mikor vizsgáztunk folyamatosan engem figyelt. nem voltam zavarban ink kihasználtam a lehetőséget.

Ő hamarabb levizsgázott így nem tudtam vele beszélni.

megkerestem hogy ki is ő most akarok neki írni még emlékszik rám addig.. az lenne a kérdésem hogy szerintetek mit modjak kb neki??

valami ilyenre gondoltam: szia együtt voltunk xy tárgyból vizsgázni és annyira aranyosnak tüntél hogy muszáj voltam neked írni :)

-meg még vmit írni kéne hogy találkozhatnánk valamikor.


2012. jan. 21. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell már az elején s*ggnyalni :D Inkább valami ilyet írj: ,,Láttam, hogy a vizsga alatt végig engem figyeltél... megismételhetnénk ezt kellemesebb környezetben is;) "


Hajrá!

2012. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem ez tökéletes lesz :D
2012. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint arra gondolsz hogy tökéletes amit az első válaszoló írt?
2012. jan. 21. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Az jó, mit te kérdező írtál...azt mond ami a szívedből jön, nem kell semmi sablonos, gépies, elvont hülyeség, csak lazán és természetesen.

Én is megismerkedtem egy tök helyes sráccal múltkor az egyik vizsgám előtt, jót eldumáltunk meg minden..csak kiderül, hogy van barátnője:((

Hajrá:)

20l

2012. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne írjál neki. Össze fogtok futni, egy egyetemre jártok.
2012. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

bár az utolsót nem értem tudom hogy egy egyetemre járunk de mivel lesz jobb máskor?

2012. jan. 21. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj neki szerintem..attól még, hogy egy karon, egy szakon vagytok, nem biztos, hogy lesz közös órátok!

Nekem vannak olyan csoporttársaim, akikkel egész évben szinte alig találkozok..mondjuk ez nyílván karfüggő is, hogy mennyien vagytok..

De a lényeg, hogy vedd fel vele a kapcsolatot..de azt tényleg ne írd bele, hogy aranyosnak tűnt..ez nekem sem jönne be annyira, mégha az is vagyok:D

20l

2012. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!