Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tele van a hócipőm a felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele van a hócipőm a felszínes, válogatós lányokkal! Ezeknek semmi sem jó? Másnak is elegem van már a felszínes lányokból, akik a külsőt tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 11:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát pedig az a nagy helyzet, kedves 10-es, h aki csúnya v alacsony, azt a csúnya és alacsony lányok is kivétel nélkül mind lekoptatják!
2012. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen, a hiba bennem van, nem vagyok kigyúrt, magas és piszok jóképű, na meg gazdgag sem. Nehéz megfelelni a mai lányok igényeinek. Mind a tökéletes pasira vágyik.
2012. aug. 3. 12:25
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert neked azok a lányok kellenek,akik gyönyörűek,persze megtetszik,elhívod randira,mert jóval szebb,mint a többi.Aztán pofára esel,elkezdesz általánosítani,holott rengeteg szeretnivaló,kedves,RENDES lány van,akik otthon szomorkodnak,mert ők nem elég jók a mai pasik elvárásainak...
2012. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Diavolino44 ***** válasza:

Annyiban egyetertek, hogy eleg sok atlagos kulseju fiu kap elutasitast, nem tul szep lanyoktol, mert a helyes hercegre varnak, hatha felkelltem-egyszer-az-erdekoldeset.

Keress tovabb ezt tudom tanacsolni! Vagy sz@rd le, majd jon amikor jonnie kell!!!

2012. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nyaff nyaff :D
2012. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Egy alapvető téveszmében szenvedsz kedves kérdező:


Sokan azt hiszik, hogy a csúnya lányoknál több esélye van a csúnya fiúknak, pedig ez nem igaz. A csúnya lányoknak még nagyobbak az igényeik, mint a szépeknek, mert így növelik az egójukat, hogy csak a posterből kivágott srácokkal állnak szóba és jönnek össze velük. Sztem egy átlagos kinézetű srác igen is próbálkozzon szép lányoknál és jó lehet, kap pár kosarat, de végül előbb-utóbb az egyik megáll. Engem is utasított már vissza jó pár lány, de az én hibám volt, mert csak társkeresőn próbáltam párt találni, ez most az ősszel meg fog változni, megyek klubba ismerkedni, hátha kialakul vkivel vmi. És ezt egy nagyon depressziós nagyon maga alatt lévő srác mondja most Neked! Szóval javaslom kapcsold ki a gépet és menj el ismerkedni! :)


18/F

2012. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Változtathatsz magadon.Én duci,buta kisfiú voltam senkinek sem kellettem.Elkezdtem sokat edzeni,olvasni..most már jól nézek ki,művelt vagyok.és nagyon bírnak a csajok..
2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok nem vagyok se alacsony, se csúnya(legalábbis az általam ismert pasik szerint jól nézek ki) és nem vagyok se felszínes se "válogatós", persze valamennyire fontos a külső legyen szép szeme a kedvesnek,de nem ezek a tulajdonságok a legfontosabbak számomra hanem a belsők.

általában az összes pasim olyan volt eddig ,akit minden más lány "friendzone"-ba rakott :D

szóval tessék én vagyok a kivétel :D

a mostanában divatos pasiktól kiver a víz :D

2012. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Előző, egy mindenki szerint csúnya pasival te se jönnél össze, ezt bármibe lefogadnám.
2012. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

semmi nem jó?

gondolom neked is vannak elvárásaid ahogy mindenkinek

napi 2 órát szok, rendszeresen futok, kondizok, túrázok

annyit várok el hogy a srác se fintorogjon ha mozogni kell és legyen nagyjából olyan szintű, mint amilyen én csajban

a pénz baromira nem számít

nem nálad jobb nőkre kell áhítozni vagy ha igen, lehet tenni érte hogy szóba álljanak veled, ennyi a titok

2012. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!