Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok randi elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok randi elött csinálni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az apró részletekre:szemöldök szedés,esetleg köröm lakkozás (aki szokta) gyantázás stb...és még mit?mire figyeltek oda?

és még valami idegeskedés ellen?:D ja meg még annyit,hogy apróbb patikat,hogy orvosoljátok?

köszi:)


2009. júl. 15. 12:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
ilyen randi nekem is jó lenne:D köszi:D csak én kicsit fiatalabb vok:D Lehet énis a margitszigetre viszem:D csak nagyon félek h elszúrom:D meg a kínos csndektöl is félek:D hogy oldotátok meg a csendeket?:D
2009. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
viccesen:)én mondtam neki,hogy kínos ez a csend,ő pedig mondta,hogy mondjak valamit..na rittig nem tudtam megszólalni :D de aztán utána tényleg feloldodtam...sajnos ezek a csendek előfordulnak szerintem nem kell akkora feneket keríteni neki...nevettek egyet aztán kész is :)te hány éves vagy?
2009. júl. 16. 16:51
 23/26 anonim ***** válasza:
ne nevess ki :D 15:D közel a 16 hoz:D ez les az első randim én már most izgulok és állandóan gondolkozok h mit hogyan csináljak:D Jól jönne a segítség:D
2009. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
lány vagy?vagy fiú?nyugi...persze ezt könnyű mondani én tegnap belegebedtem majdnem :D szóval így is ugy is ideges leszel ez ellen nem tudsz mit tenni..sajnos.De gondolj arra,hogy egy próbát megér...ha összejön összejön ha nem nem...légy természetes,mosolyogj sokat,és az jó ha minden témaában egy kicsit jártas vagy:)esetleg ha sétáltok menjetek be egy kis boltba valami csokiért,üccsiért :) ez jó tegnap mi is ezt csináltuk,és kicsit az ilyesmik is oldják a feszültséget:) esetleg beülhettek egy kis kajáldába is..mindegy csak legyen kedvetek hozzá:)és ne untassátok egymást olyan kérdésekkel,hogy mi a kedvenc szined..stb:)sok sikert írd meg hogy mi volt :))
2009. júl. 16. 20:34
 25/26 anonim ***** válasza:
ha privát e-mailbe elküldöd az msn-ed megköszönném:D és ott elmondom neked meg ha segitenél előtte az se lenne rossz:D mégiscsak 1xűbb ott beszélni:D am fiu vok:D
2009. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok. elsőként megfürdök, megborotválkozom aztán megigazítom a szemöldökömet, belövöm a hajam és felveszek valami laza cuccot azt csá...
2009. aug. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!