Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Hogyan kell csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom buta a kérdés, de eddig soha nem voltak igazán randijaim. Mindig olyannal voltam, akit előtte ismertem és már jóban voltunk, tudtam mik a közös témáink stb.

Most viszont egy szórakozóhelyen megismerkedtem valakivel, akivel már egyszer randiztam, mozizós fagyizós randi volt, nagyon jó. Nagyon jól érzem magam vele, jól néz ki, okos, jófej, vicces. Csak hát még egy hete sem ismerem és nem tudom mit kérdezzek, miről beszéljek, zavarban vagyok kicsit. Nagyon bénának érzem magam:(

Csók már volt, szex még természetes nem.

22 éves lány, ő 28.


2010. aug. 4. 00:01
 1/6 anonim válasza:
96%
Légy önmagad! No para! :)
2010. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Én "úgy vagyok" ezzel a témával, hogy ráérek 30 éves koromban randizni és a többi... :)


17 éves fiú

2010. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Add önmagad,több nem kell...,viselkedj természtessen,és sokkal közvetlenebb lesz közöttetek a légkör!;)
2010. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
nincsenek szabályok, nyugi, csak add önmagad:) közhely, de igaz
2010. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen, én is ha valakibe szerelmes vagyok,

zavarban leszek és tök hülyeségeket csinálok.

De ha a másik fél is zavarban van, akkor nincs gond :)

2010. aug. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
úgy, hogy csetlik-botlik az ember.:) ezzel együtt (és pont ezért!), még ha adott esetben bénáztok is egy kicsit...nem lehet elrontani! :)
2010. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!