Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok randi elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok randi elött csinálni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az apró részletekre:szemöldök szedés,esetleg köröm lakkozás (aki szokta) gyantázás stb...és még mit?mire figyeltek oda?

és még valami idegeskedés ellen?:D ja meg még annyit,hogy apróbb patikat,hogy orvosoljátok?

köszi:)


2009. júl. 15. 12:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
kezdek nagyon ideges lenni,már fáj a hasam :(
2009. júl. 15. 12:20
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen a szemölök szedést inkább a kozmetikusomra bízom és a pattikat is. Ha épp nem volt pattim mikor kozmetikuhoz mentem és a randi előtt jött ki akkor korrektorral halványítottam rajta.

De ha pasinak nagyon bejössz akkor a kis bőrhibákat nem fogja észrevenni és nem arra fog figyelni hanem az összhatásra. Idegesség ellen vegyél mély elvegőt és fujd lassan ki. Közben gondolj arra mintha csak a legjobb barátnőddel találoznál.

2009. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

köszi :) én magamnak szedem ki:) kozmetikushoz meg már nemtudok elmenni..nincs időm rá sajnos:(

tényleg nagyon ideges vagyok...:s iszonyú rossz...már legalább 4 éve nem volt randim...

2009. júl. 15. 12:26
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
fürdés, hajmosás, hajszárítás, öltözködés, sminkelés, (korrektor a patikra) táskába beletenni a sminkcuccot a későbbi igazításokhoz. megnézni magamat minden oldalról a tükörben, fogmosás, dezodor, parfüm.
2009. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ma lesz a nagy nap :-)? Csinálj meg mindent hamar, amit mára tervezel (lakk, szemöldökszedés, gyantázás--hogy a pirosság elmúljon, esetleg most borotvát is használhatsz).

A pattanások ellen ilyen nagy melegben a napi többszöri lemosás segít. Tonik, arctej.

Idegesség ellen egy kis kamillás mézes langyos tea.

2009. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

igen ma lesz :) szerintem is borotvát használok mert nem szeretnék piroska lenni :)

viszont még valami : farmer miniszoknyába mehetek?nem kihivó?na persze valami csinosabb felsővel ami nem mély kivágású...hm?

2009. júl. 15. 12:42
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Az első. Én így szoktam, de ha nekem sincs időm akkor néha magamnak szedem ki. Nyukatatós krémmel beszoktam a szemödököm kenni, hogy ne legyen piros utánna. A szoknya jó egy csini felsővel, papuccsal vagy egy szandival. Mivel nagyon meleg van. Javaslom mindeképp árnyékos helyet keressetek.
2009. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Idegesség ellen, csak gondolj arra milyen jó is lesz boldogan együttlenni vele, a következő alkalmakkor:D
2009. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igen de lehet nem jön össze :) és akkor mire gondoljak?hogy húúú nem fogok tetszeni neki...ugyanis sötétbe láttuk egymást elöszőr(szórakozó hey)jah am 20 éves vagyok és csak azért vagyok idges mert most zárok egy egy 4 éves kapcsolatot,szal elég rég nem randuztam :)
2009. júl. 15. 13:11
 10/26 A kérdező kommentje:
jesszus komolyan rosszúl vagyok az idegességtől
2009. júl. 15. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!