Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok randi elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok randi elött csinálni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az apró részletekre:szemöldök szedés,esetleg köröm lakkozás (aki szokta) gyantázás stb...és még mit?mire figyeltek oda?

és még valami idegeskedés ellen?:D ja meg még annyit,hogy apróbb patikat,hogy orvosoljátok?

köszi:)


2009. júl. 15. 12:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
aranyos vagy :D Nyugi nem lesz semmi gond. A farmer szoknya meg nem kihívó, ha nem övméretű (gondolom hosszabb:D) úgyhogy tökéletesen megteszi :)
2009. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
:D hosszabb jah..de nem viccelek..szrul vagyok :s
2009. júl. 15. 13:40
 13/26 anonim ***** válasza:

jajj, pedig ezek a legszebb pillanatok, amikor már tűkön ülve várod h mikor talizol a sráccal. sztem ez nagyon jó érzés, nelegyél ideges.

a farmer miniszoknya sztem nemrossz ötlet, csak akkor a felsőd nelegyen túl kihívó.

nelégy ideges, hamár elhívott talizni a világosba is, tuti h tetszel neki :D

2009. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Indulj el egy kicsit hamarabb mint kéne és mire odaérsz megnyugszol.Meg amúgy is jobb ha te érsz oda hamarabb.Nem érzed azt,hogy végig stíről ahogy közeledsz hozzá.NYUGI!!!!

Írd meg hogy sikerült!

2009. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
jól sikerűlt...bár sokáig feszült voltam :) köszi a tanácsot:)
2009. júl. 15. 23:17
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát ez klassz! Ezek szerint máskor is fogtok találkozni?
2009. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
valószinű:)
2009. júl. 16. 00:19
 18/26 anonim ***** válasza:

Gratula!:):)

De azért nem sok kellett,hogy le ne hányd szegény fiút az idegesség miatt mi?:D:D

2009. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

örülök h jó volt:D mesélj egy kicsit:D hol voltatok? mit csináltatok? miről beszéltetek? volt kínos csend? csak beszéltetek, vagy meg is fogta a kezed .. stb? a feszültség nem zavarta? vagy ő is az volt:D

Megköszönném ha leírnál egy-két dolgot hamár segítettünk:D Meg nekem is mostanában lesz az első randim.:D

2009. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Margit-szigeten voltunk :),sétáltunk,beszélgettünk,bár eleinte nekem nagyon rossz volt...feszűlt voltam és ideges.Mondtam is neki :) Állitólag Ő nem volt az.Volt amikor csend volt és kínos is xD de nem volt olyan vészes.Beszélgettünk minden féléről,család,volt kapcsolatok stb...aztán haza kisért gyalog :D és még itt a kapu elött dumáltunk vagy 2 órát..nagyjából ennyi:)és igen megfogta akezem meg is csókolt:)
2009. júl. 16. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!