Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Templomba járnak jó csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomba járnak jó csajok? Vagy oda csak ilyen vallásos szentfazekak járnak?

Figyelt kérdés
Lehet ott csajozni? Mise előtt/után?

2012. júl. 14. 10:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A vallásosság és a kinézet milyen összefüggésben van???
2012. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"A vallásosság és a kinézet milyen összefüggésben van???"

Aki vallásos és nagyon az úgy van vele, hogy "isten ilyennek teremtett meg, minek legyek szép?" és nem foglalkozik úgy a külsejével(most nem az 5 kilós sminkre gondolok) mint az aki nem az.

2012. júl. 14. 10:16
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Templomba nyilván olyan jár aki vallásos, tehát nem igénytelen. Csak magasabbra tette az erkölcsi mércét mint az átlag, ami nem baj. Ilyen lánnyal akkor kezdj ha te is szintén vallásos vagy, különben ütközni fog az értékrendetek.
2012. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Jó csajok vannak, csak prűdek
2012. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek nem egy lányt aki nagyon vallásos mégis úgy néz ki hogy ihaj XDD Csak nagyon félénkek.. nem tudom miért...meg alábecsülik a szépségüket...

17/F

2012. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Én jó csaj vagyok és járok minden vasárnap este templomba.
2012. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Aki vallásos és nagyon az úgy van vele, hogy "isten ilyennek teremtett meg, minek legyek szép?" és nem foglalkozik úgy a külsejével"


Ezt a baromságot honann vetted? Én legalább is járok templomba és hitgyülekezetekbe és én ilyet még egy nőtől sem hallottam.

2012. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Pont, hogy ki kell öltözni, ha isten házába lépsz.

Szóval vasárnap mindenki csinisen megy.

Ha csak meg-ni akarod őket, akkor rossz ajtón kopogtatsz, de mise után fel lehet őket szedni, igen.

2012. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyenekkel az a """baj""", hogy csak házasság után d*gnak. xD Ha ennyire nem vallásosak, (mert ismerek lányokat, akik nem annyira vallásosak mégis eljárnak) azok rondák. Tapasztalat. A városban van egy gimi, ahova ilyen szentfazekak járnak. Fele nem a vallásosság miatt ment oda, hanem mert a szüleik kényszerítik. Na ezek a rondák. De vannak olyan szép lányok, hogy eszméletlen. Ők viszont nagyon vallásosak, maguk és Isten mellett döntöttek, nem a f*sz mellett.:DD

Nem vagyok ribanc, de nem is annyira vallásos, de azthiszem nem is ronda. Nem járok vallásos suliba, vagy hogymondják.. Nagyképű se vagyok, nehogy az jöjjön le,csak véleményeztem :).

16/L

2012. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
jocsaj vagyok, törödök a külsőmmel és vallásos vagyok:D 16/L
2012. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!