Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony fiú társaim! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiú társaim! Titeket is kikészít ez az esélytelenség, ami az alacsonyságunk miatt van?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Rádöbbentett, hogy mennyire számít a lányoknak a magasság. Elég olvasniuk, hogy 205cm és máris tömegesen írták alányok, hogy neki nagyon bejönne meg írjon privit.

Egy alacsony srác mégis mikor kap ennyi rajongó lányt?


A kutya sem vesz észre minket. Eléggé elkeserített ez a dolog. Nem a sráctól sajnálom a boldogságot, megérdemli, de ezt a dolgot, hogy aki magasabb az kell a lányoknake, ezt olyan rossz hallani és lehetetlen megemészteni. Így mégis kinél lehetne esélyünk, nekünk alacsony srácoknak?


Jobban belegondolva talán jobb is, hogy nem lesz sosem párom, nem adom tovább ezt a selejt gént, amitől ilyen alacsonyak lehetnének a gyerekeim is. Főleg, ha fiú lennek akkor szívna nagyot, lányként nem lenne gond mondjuk.


Ma már ott tartok, hogy azon filózok, hogy miért nem születtem homokosnak, miért csak a lányokhoz vonzhódom, ha nekik úgysem kellek viszont, ilyen magassággal esélytelen vagyok náluk, nem kellek nekik, elutasítanak, lenéznek. Van így értelme élni egyáltalán, boldogtalanul, egyedül, pár nélkül?



2012. júl. 9. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Amit az első válaszban linkeltem, azt elolvastad? Ha nem, miért nem? Ha igen, miért nem gondolkozol el?
2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, hány centi vagy?

Én 1.68m. És tudod mit? Két hete nem bírtam választani, rámdőlt egy halom jó csaj. Ja és értelmesek is.


Szerinted a búzák alacsonyak vagy mi?

Tisztahüje vagy.

2012. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!