Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne azt elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azt elviselni, hogy egy nekem tetsző, szimpatikus lánynál sem lehet esélyem a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Valakivel priviben szeretnék beszélni, mert most már nagyon magam alatt vagyok. Sorstárs is lehet vagy akárki, aki megértheti ezt a kínszenvedést, amin végig megyek.

2012. jún. 14. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ma 19:43


Már öreg, 22.

2012. jún. 14. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a külsőd miatt nincs esélyed? Elutasított emiatt valaki?
2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 19:46


Például szexkapcsolatnál, kinevettek, csúnya vagyok és ezért nem akartak velem szexelni. Máskor meg az utcán nevettek ki lányok, hogy mekkora orrom van és hogy nézek ki.


Utálok már kimenni is az utcára emiatt. Egy rém vagyok.

2012. jún. 14. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet h van aki emiatt elítél vagy ilyesmi, meg hogy ez nem szép dolog....meg jajj nemááár...


De szerintem fizess be egy elite k-úrvához akihez lakásra mehetsz! Lehet h nem 10e Ft, de legalább jól érezted magad és megnyugszol és máshogy látod majd a dolgokat!

2012. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én meg nehéz eset vagyok :P Az lehet még rosszabb :/

f18

2012. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ha valaki azt mondaná, hogy tök jó pasi vagy akkor elhinnéd? Ha igen a válasz,akkor a hiba benned keresendő.Amíg nem fogadod el magad és nem vagy képes magadat szeretni,és elhinni, hogy normális vagy és lehet esélyed,nem tudsz laza lenni,addig szerintem ne is reméld, hogy lesz olyan kisugárzásod,ami bejön az embereknek....
2012. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert ezt sugárzod magadból. Hidd el, sokat számít az, hogy mennyire tudod eladni magad. Tőlem is kérdezték már gyerekek, hogy "Magának miért van olyan nagy orra?". Na és? Szoktam poénkodni az ilyesmivel, és ennyi. Próbáld meg lazábban felfogni a dolgokat, ha úgy érzed, hogy nem vagy Brad Pitt hasonmása, akkor vedd elő a humorodat, igyekezz lazábban hozzáállni a dolgokhoz, és máris lesznek sikereid. Kezdetben nem nagyok, de az a lényeg, hogy tudd azokat is megbecsülni. Ha a külsődön nyavalyogsz, akkor túlságosan is érződni fog rajtad az, hogy emiatt görcsölsz. Mindenki tudni fogja, hogy ez a gyenge pontod. Mindenkinek vannak gyenge pontjai, csak mások tudják ezeket kompenzálni, illetve titkolni. Nehogy azt gondold, hogy a jópasik is mind 100%-ig tökéletesek, és hogy ők esetleg nem félnek. Én se vagyok külsőleg valami nagy szám, de rengetegszer tudok mosolyt csalni a csinosabb lányok arcára is, meg ha azt látják rajtad, hogy el tudod fogadni magad, és jó a kisugárzásod, akkor automatikusan mosolyogni fognak rád, és kevésbé fogja őket érdekelni a külsőd. Ma is egy nagyon jó csaj ment el a munkahelyemről, és mosolyogva köszönt el tőlem. Utána visszajött, mert otthagyott valamit az egyik helyiségben. Aztán mondta, hogy az esernyője legalább a kocsija csomagtartójában van, azt nem hagyja el. Én meg odaszóltam neki, hogy így legalább nem ázik meg az ernyője. A csaj hangosan felnevetett, és mondta, hogy igaz, aztán megint elköszönt, megint csak mosolyogva. Ezt csak azért írtam le, mert tényleg én se vagyok jópasi, mégse röhögött ki a csaj a külsőm miatt, sőt, mindig mosolygott rám. Neked is lehetnének apróbb sikerélményeid (meg nagyobbak is), csak picit több lenne az önbizalmad, és egy kicsit lazábban tudnál állni a dolgokhoz. Korábban (úgy 14 lehettem) én is szörnyszülöttnek éreztem magam, aztán én is meglepődtem, hogy milyen jó nők is szóba állnak velem, meg hogy milyen sokat jelenthet a lazaság, a humorosság. Bocs, ha hosszú voltam, de fel a fejjel, egyáltalán nincs veszve az ügyed.
2012. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira aránytalan az arcod, és emiatt ronda vagy, akkor bevállalhatsz plasztikai műtétet is.


Úgy, ahogy a nők önértékelésén is javítani tud egy plasztikázott mell. 21. században vagyunk, nincs ezzel gond.

2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!