Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is érzitek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is érzitek ezt az ürességet? MIért az ilyen durva, alattomos fiúknak van barátnője, a rendes, érzelmesek fiúk miért nem kellenek nektek lányok?

Figyelt kérdés
A lánynoknál valamiért esélytelen vagyok és már olyan rosszul érzem magam, hogy nem látom az életem értelmét sem. Én csak egy ölelésre vágyom egy lánytól, akit tudnék szeretni nem csak külső, hanem jellem alapján is. De semmi. Huszonévesen is csak a keserű magánytól szenvedem.

2012. jún. 9. 23:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
Én is sajnálom magunkat, de ez lerágott csont.
2012. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy vagyok vele hogy már inkább lennék divatb*zi vagy bunkó f*sz.Néha ölném magam hogy ennyire "romantikus" típus vagyok... Nem nézek ki se rosszul hülye se vagyok egyszerűen ma nem ez a trendi.Elkell fogadni és várni.Azért van még 1-2 rendes lány csak ritkák ..
2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Mert sajt!!!
2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
83%
Pl. ők képesek egyedül is levegőt venni... Nekem egy rendes, érzelmes, férfi kell akinek van önbizalma, nem abban merül ki az érzelmessége, hogy csak nyafogni tud.
2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
53%
Ez az ölelésre vágyom duma nem éppen férfijelenség. Szerintem, ha nőt akarsz magadnak, előbb próbálj meg férfi lenni.
2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
12%
Am, létezik még férfi aki büszke arra, hogy ő ilyen és nem akar érzéketlen gyíkember lenni? :D
2012. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Miért egy férfi nem vágyhat szeretetre vagy ? Ha vannak érzelmeid és nem csak dugni akarsz akkor már nem vagy férfi értem.Plus ha romantikus vagy akkor nyafogós is :) Értem köszönöm :)
2012. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

a nőknek határozott férfiakra van szüksége. Ez váltja ki a genetikailag kódolt reakciót, a vonzalmat. Szerinted a te kis kedveskedő kisfius kötödésed mekkora tulélési esélyeket hordoz magában 0-tól minusz végtelenig?


Ébredj már fel!


Én sosem értettem hogy ezt a fajta kedveskedést hol tanuljátok, de már irok ki rola kérdést.

2012. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

ma 23:42


Gratulálok te nagy okos! Akinek vannak érzései, vágyai az már nem is férfi, szép kis idióta felfogásban neveltek téged is látom!

2012. jún. 9. 23:46
 10/44 anonim ***** válasza:
De emberek mi a f*szom köze van az érzelmiségnek a férfiassághoz, az önbizalomhoz, a határozottsághoz.Szenvedélyes szerelmet akarok elég nagy az önbizalmam határozatlan sem vagy és mégsem sírok meg nyafogok hanem elfogadom hogy ez nem tetszik mindenkinek.
2012. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!