Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is érzitek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is érzitek ezt az ürességet? MIért az ilyen durva, alattomos fiúknak van barátnője, a rendes, érzelmesek fiúk miért nem kellenek nektek lányok?

Figyelt kérdés
A lánynoknál valamiért esélytelen vagyok és már olyan rosszul érzem magam, hogy nem látom az életem értelmét sem. Én csak egy ölelésre vágyom egy lánytól, akit tudnék szeretni nem csak külső, hanem jellem alapján is. De semmi. Huszonévesen is csak a keserű magánytól szenvedem.

2012. jún. 9. 23:39
1 2 3 4 5
 11/44 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
23:44 Kiforgatod a szavaimat...
2012. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Az értelmes lányoknak sem könnyebb. Mert mindig csak a kacsacsőrt meg a pirított rib*ket veszik le a polcról. Ilyen az élet.
2012. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik debreceni csaj szánja már meg ezt a gyereket egy öleléssel, hátha elhallgat egy időre:D


Amúgy kérdező, mi újat kapsz még válaszként amint az eddigi 75252379257993796729 ugyanilyen vagy hasonló kérdésedre nem kaptál?:D

2012. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Ⱳhite ßelle


Ha nem erre gondoltál akkor rosszul fogalmaztál nem kiforgattam.Ha elolvasod amit írtál abból ez jön le ....

2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsére egy ember szerelmének kiváltására nem mindenféle etológiai meg genetikai trükkre van szükség, hanem különféle emberi értékek demonstrálására, és persze vonzalomra, ami nők esetében következhet az előbbiből.


Nálad szerintem az a probléma, hogy elkönyvelted magadban, hogy "jajjérzelmesmegmittudoménmivagyok és így nem kellek", és csak sajnáltatod magad. Egy bunkó gyökér nem nyavajog, magabiztos, határozott, ezért van barátnője. Ha lenne ugyanilyen csak udvarias, kedves kiadásban, akkor senki sem választaná a bunkót. De nincs, ezért ő marad a király.

21F

2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
ez az utolso jol rávilágitott amugy a lényegre.
2012. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Az érzelmesség és az érzelgősség két teljesen különböző dolog. Persze vannak olyan lányok, akiknek az érzelmesség sem kell, csak pl. a pénz, de talán ők vannak kevesebben. Az a lényeg, hogy a nők többsége a határozottságot és a gyengédséget együtt igényli. A gyengédség viszont tényleg gyengédség legyen, ne nyafogás, mert az nem érzelmesség. Legyen önbizalmad, legyél határozottabb, és hagyd megismerni önmagad. Az is lehet, hogy csak rossz embereknél próbálkoztál, igyekezz megtanulni kiválasztani azokat, akiknél lehet esélyed. Ehhez viszont neked is meg kell ismerned a másik embert, nem mehetsz csak úgy neki a vakvilágnak. Az érzelmes emberekre is van igény, csak az a fő, hogy kellő határozottság is társuljon hozzá, anélkül max. az anyáskodó, pátyolgató típusú nőknél érhető el siker.
2012. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Nőként azt vallom , maradj meg olyannak amilyen van , mert hosszú távon az a nyerő , de kezdetben legyél egy kicsit erősebb jellem , pasisabb , macsóbb , enyhe aroganciával fűszerezve.

Legyél melette gyengéd , figyelmes , romantikus , de ha a helyzet azt kívánja meg , állj a sarkadra és légy oroszlán!

Ha ezt érzi a kisugárzásodon a csaj , nyerő vagy , a külcsin csak másodlagos.

Hosszú távon , ha nincs benned ez , ami most vagy , elhagy a csaj , mert miután megbizonyosodunk arról , hogy "megtudsz védeni mindentől és mindenkitől" akkor utána már csak ez a fajta lágyságra van szükségünk:-))

2012. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 tetro ***** válasza:

Vannak érzelmeim, férfias vagyok, huszonéves, nem gyártok összeesküvés elméleteket és nem általánosítok a saját szerencsétlenségemből. Mondjuk lehet épp ezért nekem van is barátnőm. Sőt ha így végig gondolom, az utóbbi tíz évben egy-két hétnél sohasem voltam tovább egyedülálló.

Azt gondolom, hogy ha magányos is vagy, nem így kéne kifejezned, mert a picsogás az nem vonzó se férfiban se nőben.

2012. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg pasi mondja ezt, h a bunkóknak van sikerük. Ez így szó szerint nem igaz! A bunkók rengeteg visszautasítást kapnak, meg negatív visszajelzést, csak azokról lepereg, mert nem annyira érzelmi beállítottságúak, és nem épül be az egójukba h én nem vok elég jó. Én mit nem adnék egy érzelmes fiúért, de! kell az is h határozott legyen, meg rámenős, meg tudja mit akar, meg legyen benne tartás, de legyen ruhalmas is, meg odaadó, meg engedékeny ha kell.


Szerintem jó ez ha érzelmes vagy, csak egészítsd ki bátorsággal, meg talpraesettséggel! A nyafogást mi csajok tényleg ki nem álljuk.


Ha egy pasi jól érzi magát a bőrében, akkor mi is jól érezzük mellette magunkat! Meg az se hátrány, ha biztonságban is érezünk magunkat mellette, mert ő stabil és bizik magában, nem a paráira, meg a kishitűségére hallgat.

2012. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!