Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is érzitek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is érzitek ezt az ürességet? MIért az ilyen durva, alattomos fiúknak van barátnője, a rendes, érzelmesek fiúk miért nem kellenek nektek lányok?

Figyelt kérdés
A lánynoknál valamiért esélytelen vagyok és már olyan rosszul érzem magam, hogy nem látom az életem értelmét sem. Én csak egy ölelésre vágyom egy lánytól, akit tudnék szeretni nem csak külső, hanem jellem alapján is. De semmi. Huszonévesen is csak a keserű magánytól szenvedem.

2012. jún. 9. 23:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
100%

utolsónak:jó nagy gyökér lehetsz.

A kérdezőnek pedig annyit: Kezdj el olyan dolgokat csinálni, amiket szeretsz. Kezdj el sportolni, ha a külsőddel nem tudsz megbarátkozni. Ha túlsúlyos vagy add le, nem olyan nagy ördöngősség. Legyél ápolt, ne legyenek koszosak a ruháid, ne legyen 5 számmal nagyobb és ne legyen koszos a körmöd, zsíros a hajad. És az sem árt ha napi szinten zuhanyozol. Kezdj el barátkozni, elgyél nyitottabb és ne csak ilyen anonymus fóumokon beszéld meg a bajaid, pláne nem ismeretlenekkel. Az ilyen rosszindulatú faszokra meg ne hallgass, akik azt írják, hogy mindenre születni kell. Legyen egy konkért célod, ami határozottságot és magabiztosságot ad, minnél jobban közelítesz felé, annál jobb emberré válsz majd.

2012. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

utolsónak

az adottságokat ne keverd össze a képességekkel! Ha tudsz olvasni láthatod én is azt javaslom amit te vagyis kezdje el magát fejleszteni. Viszont olyan tulajdonságokat nem lehet kifejleszteni amik nála eleve nincsenek meg.

Lejáratod magad az ilyen stílussal, ledorongozni valakit csak azért mert nem szó szerint azt mondja amit te. És még te akarsz kioktatni másat.

2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sokszor nekünk lányoknak a szemetek kellenek, mert általában férfiasak, sármosak és van magabiztosságuk--> így éreztetik velünk, hogy nők vagyunk.

DE! Igazából annak örlülnénk( pl én ), ha egy férfias srác olyan tulajdonságokkal is rendelkezne, mint te :)

Szóval a tanácsom: férfias viselkedés, magabiztosság. ( A Titok c. filmet ajánlom önbizalom fejlesztésre)

Sok sikert! :)

18/L

2012. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Még egy tipp: kezdj el gitározni! Ez bejön a csajoknak :) Utolsó voltam
2012. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!