Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is érzitek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is érzitek ezt az ürességet? MIért az ilyen durva, alattomos fiúknak van barátnője, a rendes, érzelmesek fiúk miért nem kellenek nektek lányok?

Figyelt kérdés
A lánynoknál valamiért esélytelen vagyok és már olyan rosszul érzem magam, hogy nem látom az életem értelmét sem. Én csak egy ölelésre vágyom egy lánytól, akit tudnék szeretni nem csak külső, hanem jellem alapján is. De semmi. Huszonévesen is csak a keserű magánytól szenvedem.

2012. jún. 9. 23:39
1 2 3 4 5
 31/44 tetro ***** válasza:
Ha szegényt itt mindenki hájjal kenegetné attól sem változna semmi. Frusztrált, amit csak maga tud legyőzni. De amíg nincs barátnője addig erre képtelen. Viszont amíg erre képtelen nem lesz neki. A kulcs az lenne, hogy felismerje, saját magát teszi ilyen szerencsétlenné, de erre aránylag kicsi az esély.
2012. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

na idefigyelj te gyerek.


kimész utcára, és aki tetszik ahhoz odamész, és mondasz neki valami kedveset. Ennyi. Ha már profi kedves vagy, akkor gondolom nem lesz probléma. Ne várj el semmit ezektöl a szituktól!


Tetszik, odamész, kedveset mondasz, elköszönsz.


csinálj ilyenböl vagy 30at.


(nyilván nem fogsz, mert gyik vagy.)

2012. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Aha , csak nem figyeltetek egy fontos tényezőre.

Hogy bevallása szerint is csúnya szegény!!

Még a legcsúnyább csajok is elkerülik :-((((


Szóval lehet bármilyen jófej, macsó , ha csúnya , akkor is vesztes marad egy ilyen külcsines , anyagias világban.

Én személy szerint sajnálom , segítenék is neki ,átváltozni ,de hogyan???

Ha küldenél egy képet (link), akkor el tudnám mondani mit változtass és hogyan .

Én nagyon szociális vagyok , sajnálom , bocsi ,

Szerintem , ha kellőképpen odafigyelt volna anyukád rád , ez nem történhetett volna meg ,

legalább is Én már 3 évesen a fiamnak megvettem az első parfümjét , 4 évesen már saját polca volt a fürdőben , (zselé, vax, stb)

Most 5-dikes , az egész suli csaja oda van érte , én meg büszke vagyok rá , Én neveltem belé , az apja , meg mellékelte a kellő lazaságot , amit a nőknél alkalmazni tud :-)

Ez hiányzik ebből a srácból , az alapok , amit részben otthonról kellett volna hoznia , a többire úgy is rájön :-II

2012. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

ma 00:14


Igen, az vagyok, már nem mernék, pontosabban nem is látom értelmét leszólítani ismeretlen lányokat, úgyis elutasítanak a van barátom szöveggel, ahogy eddig is tették, amikor is még volt hitem és bátorságom hétvégente leszólítani lányokat a haverokkal.


Tudjátok már minden reményem elszállt, ezért nem is tudok nyitni több lányt már. Csalódtam és csak azt látom, hogy a külsőm miatt úgyis visszautasít mindegyik lány.


Nem ért meg senki, de nem is várhatom, ritka sok negatív dolog gyűlt össze az életemben, ami ilyen szinten hátráltat manapság, hogy gátlásos, önbizalomhiányos, félénk srác lettem.


Régen még közhépsuliban emlékszem megnéztek a szép lányok, volt, hogy egy kihívott, mert tetszetm a barátnőjének, de azok az idők már elmúltak, már a kutyának sem kellenék.

2012. jún. 10. 00:26
 35/44 anonim ***** válasza:
akkor először kívülről változz meg és megjön attól az önbizalmad is.Kövesd a trendet,járj el gyúrni,edzeni és ha az arcbőröd nincs rendbe menj kozmetikushoz.elég lenne 3havonta megcsinálni ezeket.Hidd el nem vagy csúnya csak elhanyagolod magad.Én legalábbis ha látok egy magára adó izmos divatos férfit csúnya arccal és egy helyes arcú de magát elhanyagoló férfit biztos hogy az elöbbi után fordulnék meg.
2012. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ha nem nyafognál ennyit talán nem néznének szerencsétlennek a lányok és lenne esélyed.
2012. jún. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Blablabla.

Párom se egy szépség, de nem taszít, és kedves, figyelmes, udvarias, aranyos, mégis vagyok neki én, már több, mint 6 éve.

Amúgy hagyjuk ezt a dumát a külsőségekről, senki nem jönne össze olyan emberrel, aki taszítja...

22/L

2012. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Azért, mert a durva, alattomos fiúk agresszívak: "mostantól pedig velem jársz és kész!"
2012. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
Érezzük.
2012. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Kár végigolvasnod az előző tengernyi baromságot. Mindenki olyan amilyennek születik és nem olyan amilyen lenni akar! Testmagasságod, alkatod, mentalitásod, vérmérsékleted, arcod formája, betegségre való hajlamod, tehetséged meg minden amit még ide lehetne írni ADOTTSÁG!!!! Ha Quasimodó kozmetikushoz járt volna és rámenősen közelít a nőkhöz szerinted Casanovává vált volna? Bárki Liszt Ferenc szintű zongora virtuózzá fejlesztheti magát ha eleget gyakorol?

Nézd meg mihez van tehetséged és azt kell fejlesztened. Igáslovat nem lehet versenylóvá trenírozni! Néger sakk világbajnokot láttál már? Nem arra született.

Ha gondolod írj privit.

2012. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!