Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is érzitek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is érzitek ezt az ürességet? MIért az ilyen durva, alattomos fiúknak van barátnője, a rendes, érzelmesek fiúk miért nem kellenek nektek lányok?

Figyelt kérdés
A lánynoknál valamiért esélytelen vagyok és már olyan rosszul érzem magam, hogy nem látom az életem értelmét sem. Én csak egy ölelésre vágyom egy lánytól, akit tudnék szeretni nem csak külső, hanem jellem alapján is. De semmi. Huszonévesen is csak a keserű magánytól szenvedem.

2012. jún. 9. 23:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
különben a nöknek az lenne a legjobb és legkényelmesebb, ha még gondolkodniuk se kellene a pasijuk mellett.
2012. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de ha még esélyt sem kapok az ismerkedésre, mert gondolom ronda vagyok és az a bajuk alányoknak, még a csúnyább lányok is lekoptattak már!, akko rhogyan mutathatnám meg azt, ami bennem van mélyen?
2012. jún. 9. 23:59
 23/44 anonim ***** válasza:
78%
de látod kérdező hogy beszélsz másokkal? A többi válaszoló aki hasonló helyzetbe van mégsem nyafog.Nem minket lányokat kell hibáztatni a saját tutyimutyiságod miatt.Az meg hogy még általánosítasz is...Elég felszínes ember lehetsz Te. Azért mondod azt hogy csak a tapló kö*csögök kellenek minden lánynak mert ezt akarod látni.Nem akarod elfogadni hogy Te állsz a saját magad útjába.Ez mind csak rajtad múlik.2 milliárd nő van a földön ne általánosíts.Első lecke!!
2012. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
ajjjhh
2012. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

mert mi van benned mélyen te? :D:DD


tudod mi van benned ami egy nönek kellhet? hát nem sok minden.


élettapasztalatod gondolom nem tul sok lehet, ha még azt se vagy hajlando bevállalni, hogy lányoknál beégj, mert nyiltan probálkozol. Nem vagy hajlando odatenni magad a félelmeid elé, hogy ledaráljanak.

2012. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 tetro ***** válasza:

Esélyt sem kapsz az ismerkedésre?

Igen, nekünk többieknek a lányok csak úgy osztogatják az utcán az megismerhetsz kívül-belül kuponokat. Mi csak így kapjuk az esélyeket... Tudod ahhoz hogy ismerkedj, egyszerűen csak szóba kell állnod lányokkal. Szituációt találni meg nem kell túl nagy kreativitás. Ha jól végig gondolom ismertem már meg barátnőm iskolai évnyitón, könyvtárban, kórházban, részegen gyrososnál, moziban, bankban ügyintézőként, egyetemen.

2012. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
nem az egész világot kell megváltoztatnod hanem magad.
2012. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

na végre egy értelmes mondat!


mondjuk nem fogja felfogni ugysem

2012. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért bántjátok , önbizalma 0 , egy két csaj meg még beledöngöli a földbe.

Tiszta gááááz.

Ha ilyenek kerülnének utadba , örülj , hogy egyedül vagy !

2012. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
ez nem bántás.Legalábbis részemről nem.De most hitegessem hogy "igen fiam jól csinálsz mindent nem a te hibád" Attól csak a lelkének lesz jobb,de barátnője nem lesz.Tipikus.
2012. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!