Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk, és épp egy "táborban" vagyunk egy kollégiumban 3 hétig. Nem vagyok tapasztalt, és ez a lány is eléggé visszahúzódónak és félénknek tűnik, de néha dumálunk, és úgy érzem kezd megnyílni, de csak nagyon nagyon kicsit. Kimozdulni sem igazán szeret, hogy hívjam el így?

Illetve talán egy kicsit rossz képet kaphatott rólam (mármint számára talán neqatív képet) most, bizonyos dolgok miatt, pl egy kicsit túlságosan csajozósnak nézhet, mert most éppen itt két lány is hajt rám... én meg csak elvagyok velük, de nem ők kellenek, hanem a harmadik.

Jah, és sosincs egyedül, hogy hívjam el bárhová, vagy hogy beszéljek vele.


2009. júl. 10. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

talán 'ne legyél el' azzal a két lánnyal..nekem sem tetszenek az ilyen srácok.

ha szeretnél tőle valamit, akkor szerintem ennyit igazán bevállalhatsz.

egyébként próbálj vele beszélgetni, aztán majd leakadnak róla a többiek, onnantól pedig már el tudod hívni magaddal valahova.

2009. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%
feltalálták az msnt!!!!telefont!de amugy ha elhivnád akkor ugy is menne veled !
2009. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tegyél úgy mintha nem tűnne fel hogy az a 2 csaj hajt rád, hanem mintha csak haverkodnál velük és amikor beszélgettek, kérdezősködj tőlük a 3. csajról akit el akarsz hívni (ismerik-e, mit tudnak róla, stb.), esetleg azt is megemlítheted nekik hogy tetszik neked és nem lenne-e valami ötletük hogy kerülhetnél közelebb hozzá. a lányok között az ilyen nulla perc alatt elterjed, szóval hamarosan a kiszemeltednek is a fülébe jut ez által, hogy bejön neked. és így legalább azt is gondolhatja majd hogy te valójában azért lógtál a másik 2 csajjal hogy megtudj tőlük vmit róla, nem pedig azért mert bármi mást akartál tőlük. ezáltal a 'rossz kép' amit kaphatott eddig rólad, az is szertefoszlik.

19/L

2009. júl. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!