Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy 27 évesen ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy 27 évesen ne csak a nálam fiatalabb fiúk vegyenek észre?

Figyelt kérdés
Szeplős vagyok és valószínűleg ez is ront a helyzeten, fiatalabbnak nézek ki.
2012. júl. 3. 10:39
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem tudok táncolni idegennel, mert megteszem, csak nem érzem jól közben magam, nem tudom magam elengedni olyan valaki közelségében, akit nem ismerek, aki nem a párom.
2012. júl. 4. 14:20
 32/36 anonim ***** válasza:

Ismét a #25-ös vagyok, hány férfiismerősöd van jelenleg akik esetleg szóbajöhetnek? Munkahelyről mondjuk.

Táncon pedig pont a közelség a lényeg, nem hiszem hogy téged nem indít be, ha egy neked tetsző férfival simulhatsz össze. Mi ugyanígy működünk, és megjegyzem hogy én is távolságtartó vagyok az ismeretlen nőkkel szemben. Hajlamos vagyok könnyen belezúgni valakibe és aztán meg csak a pofáraesés van.

27 f

2012. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kérdeztem a kézfogást...
2012. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Miért kérdezted? A bemutatkozás nem okoz gondot, ha erre gondoltál.
2012. júl. 5. 08:50
 35/36 anonim ***** válasza:

Félreértettél! :-)

Különböző táncok léteznek. A Balkán irányába a körtáncok a jellemzők. Egymás kezét vagy vállát fogják az emberek. Nem kell egy idegenhez hozzásimulnod és a másik vissza sem élhet helyzettel.

2012. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Így már értem. :)

Kicsit jobban hangzik, még nem próbáltam.

2012. júl. 5. 17:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!