Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy 27 évesen ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy 27 évesen ne csak a nálam fiatalabb fiúk vegyenek észre?

Figyelt kérdés
Szeplős vagyok és valószínűleg ez is ront a helyzeten, fiatalabbnak nézek ki.
2012. júl. 3. 10:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Hamarosan a szeplőtelen fogantatás témája következik. :)
2012. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
:)))igaz, le is zárhatjuk itt a dolgot szerintem, ennél okosabb úgysem leszek már a témában.
2012. júl. 3. 19:07
 23/36 anonim ***** válasza:
én továbbra is látni szeretnélek... :)
2012. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ki az az én?
2012. júl. 3. 19:31
 25/36 anonim ***** válasza:

Azért ne szaladj el ilyen hamar, szerintem simán bóknak veheted hogy a sok fiatal srác kikezd veled. Egyébként a szeplők önmagukban inkább egyedivé varázsolják az arcod és a bőröd egészét. Budapesti vagy? Nem jársz véletlenül salsázni a goldancehez? Mert ott táncoltam egyszer egy lánnyal, akire ráillett amit magadról meséltél. Bár most a zöld szemben nem vagyok olyan biztos, de szeplői voltak és szerintem azért is volt olyan csinos és csalfa tekintete.

27 f

2012. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem, az nem én voltam, az én ritmusérzékem a nullával egyenlő. :)
2012. júl. 4. 03:14
 27/36 anonim ***** válasza:

OFF

Nincs olyan, nincs ritmusérzéked. Legfeljebb nem ez az erősséged. Ha nem hiszed, bebizonyítom.

Nem félreérteni! Van barátnőm. :)

2012. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
#25-ös vagyok. Nem mintha az én ritmusérzékemmel rendben lenne minden. De elhiheted hogy nálam is vannak ott bénábbak :). Csak azért mondom a táncot épp, mert oda sok egyedülálló nő és férfi jár hogy kötetlenül ismerkedjen, főleg korodbeliek. Mondjuk nem tudom mennyire járnak sikerrel, mert én ott nem nagyon mertem senkihez sem úgy szólni. Hiába no, a nem foglalt lányok nem járkálnak "exposed" táblával a kezükben.
2012. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Alapvetően biztos jó ismerkedésre egy táncos hely, és ha ilyen céllal megy oda valaki, akkor mindegy is, hogy van-e ritmusérzéke. Mondjuk én nem szeretek táncolni, egyrészt nekem nem megy, másrészt a testi közelség sem megy idegenekkel. :( Amúgy nem vagyok budapesti.
2012. júl. 4. 13:02
 30/36 anonim ***** válasza:
Mennyire nem vagy budapesti és mennyire nem meg a testi közelség? A kezét sem fogod meg idegennek?
2012. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!