Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy 27 évesen ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy 27 évesen ne csak a nálam fiatalabb fiúk vegyenek észre?

Figyelt kérdés
Szeplős vagyok és valószínűleg ez is ront a helyzeten, fiatalabbnak nézek ki.
2012. júl. 3. 10:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Egyidős vagyok veled, és engem is jóval fiatalabbnak néznek. A fiatalabbak is észrevesznak, de azért inkább az idősebbek vannak többségben.

Nem írtad részletesen hogy nézel ki... Javaslom a hozzád illő sminket, és a nőiességet hangsúlyozó öltözködést. A kis 16 évesek is így "öregítenek" magukon és élvezik, hogy ők a nagy nők.

2012. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet, mert 35 évesen borostával 28-nak, anélkül 25-nek néznek... Szépen mutatnánk egymás mellett :)
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor el kell fogadnom, hogy fiatalabbnak néznek. Barna, göndör hajam van, fehér bőröm, zöldes szemem, és szerintem nőiesen öltözködöm, mondjuk sminkelni nem nagyon szoktam magam.
2012. júl. 3. 14:19
 14/36 anonim ***** válasza:
A testalkat vékony, mellméret is B, magasság max 170, de inkább 165, igaz?
2012. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Akkor még szép is lehetsz... :) nagyon szeplős vagy? Kis "pulykatojás" :P

Egyébként tökmindegy a szeplő vagy zöld szem. Ha szép vagy, akkor szép vagy, ha nem, akkor meg nem fognak sem fiatalok, sem idősebbek megnézni. Most már amúgy kíváncsivá tettél, szívesen megnéznélek. 28F

2012. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Hát...azért minden részletbe nem menjünk bele :), meg kicsit el is tértünk a tárgytól...:)
2012. júl. 3. 14:34
 17/36 A kérdező kommentje:
Hm. Ebben az oldalban pont az a jó, hogy az ember arc nélkül kérdezhet. :) De értem, jogosan a kommentek, hülye kérdésre, hülye válasz. :)
2012. júl. 3. 14:51
 18/36 anonim ***** válasza:
Abszolút nem tért el senki a tárgytól, SŐT! :)
2012. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
És arc nélkül még hagyján, de szeplőtlenül is kérdezhet ami még könnyebbé teszi a helyzetét.
2012. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Szeplőtlenül, ez így van. :)
2012. júl. 3. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!