Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Soha nem volt csajom, azt se tudom,hogy kell csajozni. Iszonyatosan béna lehetek. De az a vicc,h mégsem vagyok az. Ugyanis még sosem próbálkoztam senkinél sem. Mert volt jobb dolgom is. De jelenleg már komolyabban foglalkoztat a dolog,h nekem is kéne egy barátnő. Csak nemtom,h kell felszedni egy csajt. Pár napra most lemegyek a Balatonra ismerősökhöz. Hogy tudnék ott felszedni valakit?

2012. jún. 29. 09:12
 1/7 okoska31 ***** válasza:

ha máshogy nem megy, elgáncsolod - és felsegíted.


egyébként hány éves is vagy?

2012. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy életkor nem ártana, mert nem mind1 h 16 éves az illető, vagy 35:)
2012. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát látni hogy elég kezdővagy!! muszályból ne szedj fel barátnőt!! mosthogy lemész a balatonra nemmuszály neke nőt szerezni érted?! :D érezd jólmagad :D madjcsak jön1 amúgymeg mineknekdenő?! :D legyél a magadura (ezcsak viccvolt) :P
2012. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2012. jún. 29. 09:34
 5/7 okoska31 ***** válasza:

veled egy korú csajnál szerintem a szia, meghívhatlak egy fagyira jó lesz. (persze nem közeli havert, ott nincs jelentés többlete).

azért előtte egy kicsit látványosan stírőld:) (ő is vegye észre).

esetleg egy kölcsönös mosoly/szemezés

2012. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hosszú távba ne gondolkodj, mert ebből csak távkapcsolat lehetne.
2012. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És ha a csaj is budapestről jött? Vagy ahol lakik a srác?
2012. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!