Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira akarom hivni. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira akarom hivni. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
helló 13 vok és a szitu:van 1 lány aki tetszik ő is tudja... korábban jártunk, de én újra szeretném kezdeni segitsetek mit tegyek?
2010. okt. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ki szakított először, te vagy ő? ez így elsőre még fontos lenne 15/L
2010. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, elmegyünk valahová együtt?


Ennél többet nem kell tenned. Ha már régóta ismered, akkor lélekben már rég eldőlt benne hogy eljönne-e veled vagy sem, amin már nem nagyon változtathatsz. Szóval vagy megkérdezed most így, vagy később máshogy de a válasz szerintem ugyanaz lesz mindkét esetben, szóval nincs mit veszítened ha most azonnal csak simán megkérdezed majd.

2010. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igezából... ő vagyis háát...nemvolt semmi mert konkrétan annyi volt hogy eggyik nap még puszi-puszi kövi nap meg rám sem nézett... odamentem hozzá hogy mivan.. de hozzám se szolt, kérdezgettem a bnöit... aztmondták, hogy az a baja hogy nem kisértem haza miko megigértem... nem arról van szó hogy elvárja hogy minden nap... hanem ha megigérek vmit akk tartsam is be... mert neki nem kell kemugép... de azután megbeszéltük... stb. most épp barátság van.. :D és miko elmegy melettem csak egy szimpla szia és rámmosolyog.. :) mulkor hazakisértem de jött az annya.. :D degázwolt... xD bocsi hogy sokat irok de ki kelett adnom :)
2010. okt. 3. 22:06
 4/5 A kérdező kommentje:
most irtam neki egy SMS-t hogy holnap dumálni kéne(barátnői nélkül) mert azok nemkellenek oda... nem őket hivom el hanem a csajt.. :D szóval remélem hnap took vele dumálni mert ha ez megoldodna akk megnyugodnék...
2010. okt. 3. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy SP koncira hátha ott tudtok dumcsizni...................
2010. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!