Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek bele, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek bele, nagyon parázok?!

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött hogy van egy fiú, aki 2 vagy 3 hete nagyon megtetszett. Minden nap beszélünk facen, aranyos és olyanokat elmond nekem ami senki másnak soha. Tehát minden szép és jó csak az a baj hogy 10 centivel alacsonyabb nállam és szerintem ez zavarná őt, de úgy érzem bejövök neki. Mit tegyek? Mondjam neki, hogy ha szeretné akkor nem kell senkinek sem tudnia róla legyen a mi titkunk?? Vagy mit csináljak?? Nagyon szeretem és ilyet még sosem éreztem fiú után!! Köszönök mindent előre!! 15/L

2012. jún. 25. 14:44
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg szereted akkor mindegy hogy alacsonyabb nálad. Tudod..azt mondják hogy az igaz szerelemben nem számít a kor , a súly és a magasság se. És ha ő is szeret nem zavarja hogy alacsonyabb. :) am. sok sikert :DD
2012. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!