Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a csajjal? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Lehet hogy inkább a "randizás" kategóriába tartozik, mert csak egyszer volt ilyen jellegű találkozónk, és most nem tudom hogy lesz e még egy, mert a tegnapi az nagyon gáz volt. Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok, nem akarok hibázni:


Szóval, a csaj abszolút jól néz ki, az a tipikusan kicsit szétszórt, nem annyira dekoratív, de elégé nyomulós csajról van szó. Barátom csajának a barátnője, tehát "összehoztak" minket. A randi úgy indult hogy a csaj egy k*rva nagyot esett a járdán, én kérdeztem hogy minden oké, mondja igen, de aztán kb. 10 percig nem szólt hozzám, monda hogy ő ilyen béna csaj meg minden. Mondom jól van, bevittem egy étterembe, ott is kb. 10-15 percig én beszéltem csak (a szokásos kérdések) aztán hírtelen elkezdet beszélni legalább egy órán keresztül. Mindenről meglepő ősszintességgel elmondta a véleményét, és hát elég érdekesek voltak. Többek közt


- az internetet tartja a szociális kapcsolatok rákjának (ő megfogalmazása), legszívesebben betiltaná, ő nem netezik (ezért is merem itten feltenni ezt a kérdést)

- Mindenhol jól elvan, elmondása szerint havi 20 000ft-ból teljesen ki tud jönni. (WTF?)

- Utálja a borotválkozást (gondolom az intim szőrzetének) elutasítja ezt a fajta konformizmust és ennél a témánál kb. 15-ször megemlítette példaképének; Janis Joplin-nak a nevét.


Volt ezen kívül több érdekes meglátása is, mondjuk a lelkesedését dicsértem (1 percenként szidta a kapitalizmust) voltak olyan percek amikor azt hittem elmegyek a fszba, vagy hogy előjöjjön valaki azt mondja hogy kandi kamera. De semmi. A végén benyomtam egy vörös bort ami megtette a hatását, ezért se mentem el egyből a vacsora után. A csaj a végén elmondta az első értelmes hozzászólását, amikor azt mondta hogy megérti ha nem találkozunk többet, és hogy tudja magáról hogy nem a legjobb, és többi önkritizáló hozzászólást intézett még magához. Azt is mondta hogy tudja hogy én jobb csajokkal voltam, aminek örültem, de mondjuk nem feltétlen igaz. A végén megsajnáltam, mondtam hogy majd felhívom és ennyi.


Most megmondom őszintén nem tudom mit csináljak. Felhívjam? Hagyjam a fszba?



2012. jún. 11. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Töri esszéhez jó lesz. Hívd fel :D
2012. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ :D
2012. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:
Ha ezt így és itt megkérdezed, akkor igen.
2012. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy középkori kommunista hippi :D
2012. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy. -.- Azt mondtad neki, hogy felhívod? Akkor hívd. Egyszer nekem is megígérte egy srác, hogy felhív... 2 hétig nem hívott... -.-" Hívd fel, és mondd meg, hogy nem szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, de finoman...
2012. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, hogy akarsz-e vele beszélni, ha igen, hívd fel, ha nem, akkor ne. Mondjuk az nem volt valami fair, hogy azt mondtad neki, hogy felhívod, ha nem is biztos, hogy komolyan gondoltad, inkább ne mondtál volna semmit.
2012. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, felhívom. És mit mondjak? Ennyi volt? Találkozzunk máshol? Egyáltalán akarom én ezt a találkozást? Nem tudom eldönteni, régen voltam már ennyire bizonytalan.
2012. jún. 11. 16:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem te a leirtal alapjan inkabb hagynad a fa*zba, ha mar a randin ott akartad hagyni. Sztem erdekes a csaj, es legalabb van ONALLO velemenye, de ha neked ez nem oke, akkor keress a szotlan fapin*t. Amugy legalabb hivd fel, h tudja mivan, meg ha mar azt mondtad neki.
2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt azért elakarom mondani, hogy ne tűnjek itt nagy bunkónak, hogy én már a vacsora végén elakartam mondani neki hogy nem lesz ebből semmi, csak annyira megsajnáltam ahogy ott fikázta magát hogy úgy éreztem nagy szemétség lett volna ott a pofájába mondani. Szerintem fair volt.
2012. jún. 11. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajnak az a legjobb, ha nyíltan elmondod azt, amit akarsz. Ő is elmondta, te is elmondod.

Nekem amúgy tetszik a leírtak alapján, max kéne pár perc, mire kipihenem. :D

2012. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!