Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a csajjal? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Lehet hogy inkább a "randizás" kategóriába tartozik, mert csak egyszer volt ilyen jellegű találkozónk, és most nem tudom hogy lesz e még egy, mert a tegnapi az nagyon gáz volt. Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok, nem akarok hibázni:


Szóval, a csaj abszolút jól néz ki, az a tipikusan kicsit szétszórt, nem annyira dekoratív, de elégé nyomulós csajról van szó. Barátom csajának a barátnője, tehát "összehoztak" minket. A randi úgy indult hogy a csaj egy k*rva nagyot esett a járdán, én kérdeztem hogy minden oké, mondja igen, de aztán kb. 10 percig nem szólt hozzám, monda hogy ő ilyen béna csaj meg minden. Mondom jól van, bevittem egy étterembe, ott is kb. 10-15 percig én beszéltem csak (a szokásos kérdések) aztán hírtelen elkezdet beszélni legalább egy órán keresztül. Mindenről meglepő ősszintességgel elmondta a véleményét, és hát elég érdekesek voltak. Többek közt


- az internetet tartja a szociális kapcsolatok rákjának (ő megfogalmazása), legszívesebben betiltaná, ő nem netezik (ezért is merem itten feltenni ezt a kérdést)

- Mindenhol jól elvan, elmondása szerint havi 20 000ft-ból teljesen ki tud jönni. (WTF?)

- Utálja a borotválkozást (gondolom az intim szőrzetének) elutasítja ezt a fajta konformizmust és ennél a témánál kb. 15-ször megemlítette példaképének; Janis Joplin-nak a nevét.


Volt ezen kívül több érdekes meglátása is, mondjuk a lelkesedését dicsértem (1 percenként szidta a kapitalizmust) voltak olyan percek amikor azt hittem elmegyek a fszba, vagy hogy előjöjjön valaki azt mondja hogy kandi kamera. De semmi. A végén benyomtam egy vörös bort ami megtette a hatását, ezért se mentem el egyből a vacsora után. A csaj a végén elmondta az első értelmes hozzászólását, amikor azt mondta hogy megérti ha nem találkozunk többet, és hogy tudja magáról hogy nem a legjobb, és többi önkritizáló hozzászólást intézett még magához. Azt is mondta hogy tudja hogy én jobb csajokkal voltam, aminek örültem, de mondjuk nem feltétlen igaz. A végén megsajnáltam, mondtam hogy majd felhívom és ennyi.


Most megmondom őszintén nem tudom mit csináljak. Felhívjam? Hagyjam a fszba?



2012. jún. 11. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hagynám. Az ilyennek úgyse jó semmi ahogy van, ha esik az a baj, ha süt a nap akkor az. A lényeg hogy ő minnél szarabbul legyen, meg legyen valaki aki sajnálja. Filomazo.
2012. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdekes csaj lehet, és mivel ügyesen elérte, hogy beígérj egy hívást, holott hagytad volna a francba szíved szerint megérdemli, hogy felhívd.

Egyébként meg az ilyen randikból lesznek a sztorik, amiket 10 évig mesélsz, szóval menj és gyűjts élményeket.

2012. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!