Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy csajjal micsináljak?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy találkozást valahol de nagyon izgulok még nem taliztam annyira vele... nagyon izgulok meg félek :S Ha ottvagyok miről beszélgessek vele vagy milyen téma? ilyenkor mit szokás?

2012. jún. 7. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zénón-paradoxonjai kellemes társalgó téma.
2012. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cashy1987 ***** válasza:
100%
szerintem vidd el fagyizni vagy bármi más helyre téma lesz csak ne mindig ő beszéljen fogtok találni témát ne aggodj lényeg dicsérd meg őt milyen szép stb.
2012. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a magyar nyelv helyes használatáról és a helyesírásról.
2012. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

#2

Majd a végén emelj magasba egy transzparenst, amin az áll hogy: "Az LSD veszélyes."

2012. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezekre rástresszelj :D A téma majd jön magától, nem kell mindent előre megtervezni.
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell beszélgetni!

Nézzétek meg együtt a Szerb filmet,utána garantáltan lesz közös beszédtémátok...

2012. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sőt,úgy látom,itt egyik-másik kommentelő is látta a filmet....
2012. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ide mekkora bunkó g.eci tajparaszt dagadt kockák nyomorékok járnak .... Nem lehet egy normális választ adni? Ennyi nyomorék is létezik a földön?!

Szánalmas ...

2012. jún. 7. 23:20
 9/11 anonim ***** válasza:
tyűhű jónak néz ki nem is hallottam még róla
2012. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azon botránkoztam meg,hogy tulajdonképpen nem is botránkoztam meg a filmen...innen tudom,hogy milyen gané világban élünk,ahol már az ilyeneken sem lepődöm meg...és még a gyomrom sem fordult fel,pedig nem vagyok egy perverz pszichopata...


Kérdező,nyugalom,nincsenek szokások,arról kell beszélgetni,ami éppen jön...nem kell feszengeni...gondolj arra,hogy egy haveroddal beszélgetsz,legyél közvetlen,és minden rendben lesz.:)

2012. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!