Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy csajjal micsináljak?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy találkozást valahol de nagyon izgulok még nem taliztam annyira vele... nagyon izgulok meg félek :S Ha ottvagyok miről beszélgessek vele vagy milyen téma? ilyenkor mit szokás?

2012. jún. 7. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát h azt mond neki h szép azt nem ajánlom, enyhén konkrét, másrészt, a kommentedböl amiket az első válaszadóknak írtál... de mind ezt félre téve, biztos van közös ismerősötök és akkor sztorik is lesznek, aztán arra is figyelni kell, hogy sok lány azt hiszi, hogy te csak barátkozni akarsz, meg más srácról is, mert van sok leányzó akik nem tudom milyen megfontolásból, de úgy gondolják, hogy fiukkal csak barátkozni jó móka, és azt nem tudom, hogy mennyire gondolnak bele abba, hogy te milyen szándékkal közelítesz, de ez is csak beállítottság kérdése, meg, hogy milyen elveket vall/asz

Lényeg, hogy ami nem megy nem kell erőltetni, de ez majd elválik

2012. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!