Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más is, aki hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más is, aki hozzám hasonlóan megelégelte, hogy a lányok érdektelenek az irányába és férfiszámba sem veszik és ezért ő is úgy döntött, hogy többet nem kezdeményezik lányoknál, mert úgyis felesleges?

Figyelt kérdés
Én rájöttem a lányok hatalmas és fura igényeinek nem tudok megfelelni. Legalább addig nem, amíg nem leszek pénzes, míg nem lesz kocsim és márkás ruháim.

2012. jún. 27. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

És amíg férfi létedre magadat fogod sajnáltatni az interneten... Ha nem viselkedsz férfiként, akkor ne várd el, hogy akként tekintsenek rád!

Egyetlen hatalmas és fura igényem van nekem konkrétan, hogy szeressük egymást a párommal.

24/N

2012. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen,én pl. extrémen flegmatikus vagyok. kb. 1 éve mindenre szarok,ami körül vesz. Mondjuk nekem sosem volt gondom a csajozással. Mert én pénzes vagyok ,gazdag. De miután a 3dik barátnőmről is kiderült,h csak a pénzemért szeretett,kiábrándultam ebből az egész csajozós témából. Most egy ideig hanyagolom a dolgot.
2012. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

LoL... Ennyire nem lehetsz puhap*cs.


Nem lehet, hogy TE csinálsz valamit rosszul és nem a lányok hülyék???

2012. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha a nők nem vesznek férfiszámba, akkor gondolkodj el hogy nem minden nőben van a hiba, hanem benned. valamit nagyon rosszul csinálhatsz mert nem egy nehéz dolog megfelelni a nőknek(természetesen nem az összesnek). ezt mondom úgy hogy csóró vagyok, és ehhez képest mégsem egy nehéz dolog a nők megszerzése az anyagi helyzetem ellenére sem
2012. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Diavolino44 ***** válasza:
Az elozo teljesen jol irta! Nekem sincs se lakasom, se kocsim megsem gond a csajozas. A hatarozott fellepes szerintem ugyanannyit er mint egy kitomott penztarca. Persze nem ugyanazoknal a lanyoknal.
2012. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek teljesen igaza van, ha úgy érzi, hogy a nők semmibe veszik, akkor nyugodtan hagyja abba az ismerkedést velük.

Biztos oka van ennek az érzésnek, így tapasztalta, más nem érzi azt, amit ő a sokadik kikosarazás után.

Sajnos sokan vannak így, mint ő.

2012. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

ez nagy kár.. ha másképp írtad volna ki a kérdésed szívesen megismernélek, kár, hogy feladod

amúgy pozitív meglepetésben lett volna részed a külsőmet illetően.. :)


17/L

2012. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tényleg, irtó nagy elvárásaink vannak a férfiakkal szemben, és valóban soha senki nem tud ezeknek megfelelni. Mondjuk lépj ki a sajnáltatós világodból, és nézz körül.

A legtöbb embernek annyi az "igénye" a férfival szemben, hogy legyen intelligens, értelmes, őszinte jó humorú, becsületes, megbízható. Már ne is haragudj, de szerintem ezek a tulajdonságok alapok kellenének, hogy legyenek egy kapcsolatban. És elárulok egy nagy titkot, lehet, hogy nem vagy jóképű, meg helyes, de ha valaki beléd szeret, nem a külsőd miatt fog, ha meg igen, az régen rossz. Tehát lépj ki otthonról, és menj ismerkedni!!! És igen, elképzelhető, hogy 100 lány visszautasít, de akkor sem fog semmi sem történni, majd a 101-diknek kelleni fogsz. (ezt csak képletesen értem, még mielőtt félreérted!) 20/l

2012. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Voltam ismerkedni, szerinted miért lett elegem az egészből?!
2012. jún. 27. 18:07
 10/20 A kérdező kommentje:

Szeretek egyedül élni, csak pénz lenne szükségem jellemre, nem vagytok ti lányok olyan értékesek, mint hinnétek! Csak a dugásra kelletek meg, hogy lehessen gyereke az embernek.


De nekem már elegem lett és megváltoztam, ráébredtem, hogy ezek a mai lányok nem érnek már annyit, mint régen, amikor még tudtak főzni, szolgálni a férfiakat, ma meg már csak a plázáskodás, hisztizés, megcsalás és szexelés megy nekik, fűvel-fával meg mindenféle állattal ki akarják próbálni, a négerekre is nagyon gerjednek és még az sem zavarja őket, hogy AIDS-esek lesznek vagy csak kihasználja őket az a barbár afrikai. A menő, nagydumás, másokat lenéző, kinevető macsókra buknak, ez jelenti a férfit nekik. HÁnyok ettől a romlott világtól! Jobb lesz nekem egyedül, most már tudom, nincs hozzám hasonló különleges ember! Én ritka kincs vagyok!

2012. jún. 27. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!