Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más is, aki hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más is, aki hozzám hasonlóan megelégelte, hogy a lányok érdektelenek az irányába és férfiszámba sem veszik és ezért ő is úgy döntött, hogy többet nem kezdeményezik lányoknál, mert úgyis felesleges?

Figyelt kérdés
Én rájöttem a lányok hatalmas és fura igényeinek nem tudok megfelelni. Legalább addig nem, amíg nem leszek pénzes, míg nem lesz kocsim és márkás ruháim.

2012. jún. 27. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
ritka kincs? nem ismerlek de az írásodból következtetve inkább egy ritka önző, lusta ember vagy aki korlátolt és be van zárva a saját világába és nem képes elismerni hogy benne van a hiba ezért inkább a "világra" fogja. általánosítasz, szélsőségek közt élsz , és elvakít a saját előítéletességed és hülyeséged. nem vagy képes elismerni hogy a sikertelenséged oka saját magad vagy és próbálod másra kenni hogy ne kelljen beletörődnöd abba hogy veled van a baj de egy idő múlva rájössz majd hogy ez így van. tapasztalatod kevés van, de a negatívakból vonsz le általános következtetést... nem jó úton haladsz:)
2012. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ma 18:22


Az lehet, hogy kevés tapasztalatom van, de jó emberismerő vagyok és látom milyen mocskosak az emberek, aki valóban rendes volt lány létére az meg már úgyis foglalt, hűséges típus, nem fogja elhagyni a párját értem, se másért. De nekem sem lenne képem boldog párkapcsolatban élőket zaklatni.

2012. jún. 27. 18:59
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de elsősorban más okok miatt.
2012. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 16:32 vagyok


Istenem de buta vagy... épp egy másik kérdéshez is írtam, hogy én minden pasival járnék 14 év fölött és kinézettől függetlenül, akiben érzem a nyugodtságot és érettséget...

de ha hisztizel így is akad jelentkező elég :)

2012. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"a négerekre is nagyon gerjednek és még az sem zavarja őket, hogy AIDS-esek lesznek vagy csak kihasználja őket az a barbár afrikai."


A sok zagyvaságod között ezt az egyetlen gyöngyszemet találtam!;))

2012. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Épp azért hisztizem, mert amíg nyugodt, türelmes, csendes, rendes fiú voltam senkinek sem kellettem. Most már bunkózni kell, hogy észrevegyenek a lányok, de nekem ez sok, nem fogok egy nőért sem átváltozni egy bunkó, érzéketlen izomállattá. Ha így nem tudtak elfogadni, akkor hisztizek és lázadok az egész világ ellen!
2012. jún. 27. 19:58
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy ilyen oldalon nem nagy cucc lázadni! Már ne is haragudj!;)


Nekem sincs csajom,mégse siránkozom. Majd egyszer eljön az én időm is,addig meg nem keresem görcsösen. Csak élvezem az életem. Elfoglalom magam valamivel. A szerelem az meg majd csak bekopogtat...;)

2012. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 19:18 vagyok


És akkor ha most mégis lett volna 1 csaj aki szívesen megismerkedne veled, akkor csak azért eldobod, mert eddig nem volt szerencséd?

Hát nagy kár, később rájössz majd mennyire buta voltál.. szia.

2012. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a mesékben, se a csodákban, ha eddig sem kellettem senkinek, pedig már huszonéves vagyok,akkor ezután sem fogok! Egyébként is a lányok dolga a sült galambra várás, húgoméknak sem kell semmit tenni és folyton rájuk ír valaki a facebookon, hogy randizna velük. Ennyi. Lánynak kell születni és szingliség megoldva. Ja, hogy a mai lányok nagyon válogatósak, hát az az ő bajuk, ha emiatt vannak egyedül, mert sok rendes srácot elutasítanak és inkább összejönnek egy állattal.
2012. jún. 27. 20:59
 20/20 Nacht ***** válasza:
52%

Te nem lázadsz, nem vagy kemény. Te hisztizel, mint egy kényes kiscsaj.


Rengeteg értékes nő van, csak annyira belesüllyedtél az önsajnálatba, hogy fel sem fogod, mekkora marhaságokat írsz.


Szidod a lányokat, nőket, kijelented, hogy már nem kapnak meg. Érdekli őket? Baromira nem.

Nem fogsz hiányozni nekik. Az értékes, igazi nőket hagyd meg nekünk férfiaknak, akik még tudják, hogy vannak és tudják értékelni őket.


Senkinek nincs szüksége ilyen emberre, felesleges volt kiírnod ezt a kérdést.

2012. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!