Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen lehet elöször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lehet elöször randizni?

Figyelt kérdés
mikor ajánlott randizni?
2012. jún. 19. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
17 éves kor elôtt ne, mert elvisz az ÁVO.
2012. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ez sokmindentől függ. én emlékszem, 12 évesen voltam először. de az olyan kis aranyos randi volt, elmentünk moziba a Godzillára, annyi volt, hogy hazafelé megfogta a kezem, és arcrapuszi :)

Nem lett semmi belőle, de nagyon jó élmény volt. egy ilyen randira fel voltam készülve.

aztán 14,5 évesen jött az első igazi randim, abban már volt csók. 3. alkalommal már csók is volt, fél év után szex is, és 4 évig voltunk együtt.

szóval az én véleményem szerint mindenkinek máskor jön el az ideje, amikor randiznia érdemes, ezt te érzed. de ha elhív egy fiú, és fiatal vagy, és elengednek, menj el nyugodtan. egy kézfogós mozizós randiban semmi rossz nincsen.

az alapszabály mindig az, hogy csak olyat tegyél vagy engedj, amit nem fogsz remélhetőleg megbánni. és csak olyan fiúval menj el, akitől nem tartasz.

25/N

2012. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, ez mindenkinél más, én pl 10 évesen kezdtem :)
2012. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. jún. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!