Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy lányt leszólítani a templomban?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Orvosként dolgozok. A helyi református templomban tetszik egy lány, általában mellé ülök istentiszteleteken. Valószínű fiatalabb mint én (olyan 22-23 körüli). Nem tudom, hogy emiatt merjek e közelíteni hozzá. Sajnos 27-29 éves független nők gyakorlatilag nincsenek, legalábbis én az utóbbi években nem találkoztam eggyel sem. Hogyan szólítsam le és mit modnjak neki?
2012. jún. 10. 15:51
1 2
 11/15 panini ***** válasza:

a 2. válaszolóval teljes mértékben egyetértek..!

egyébként sztem a kor nem számít.. a szüleim között is 9 év különbség van az apukám javára.:D

2012. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje mellé ülsz, de nem teszel többet, akkor bele kellene húznod. Szólítsd meg, beszélj az időjárásról, vagy kérdezd meg, hogy egyedül szokott-e misére járni. Ha érdeklődik irántad, ő is próbálja majd fenntartani a beszélgetést. Viszont, ha nem lépsz semmit, akkor tényleg egy balfék vagy.
2012. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia hát vigyél egy vallásos ajándékot magaddal (például szentkép), és az istentisztelet után amikor mentek ki a templomból menj előre és várd meg a templom előtt majd köszönj neki és ajándékozd oda amit vittél. Majd kérdezd meg elkísérheted-e.

Vagy keress alkalmakat, pl. ha esik az eső mikor vége az istentiszteletnek és nála nincs esernyő nálad meg van :)

2012. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Napkiraly ***** válasza:
Szerintem fordulj oda amikor mellette ülsz, mosolyogj, és kérdezd meg hogy mutatná-e az énekeskönyvét,mert te nem hoztad el a tiedet. Ebből látsz majd egy reakciót,feltételezem nem véletlen ültök egymás mellett. Istentisztelet végén köszönd meg neki a kedvességét,aztán beszélgess vele általános templomi témákról (mikor ellik le a lelkipásztor kecskéje, stb.),aztán ha szimpatizáltok egymással kérdezősködhetsz személyes dolgokrólis (kicsoda,micsoda,hogyhogy a barátja nélkül jár oda - ebből megtudhatod foglalt-e). Lényeg,hogy a korkülönbségmiatt fiatalosnak kell mutatkoznod,mert elriaszthatod, kikosaraz mert úgygondolja "gáz" az idősebb pasi. Különben nincs ezzel semmi gond.
2012. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Napkiraly ***** válasza:
ha bejön, itt vagyok lent a pathológián,hozz le egy ajándék whiskeyt
2012. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!