Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy lányt leszólítani a templomban?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Orvosként dolgozok. A helyi református templomban tetszik egy lány, általában mellé ülök istentiszteleteken. Valószínű fiatalabb mint én (olyan 22-23 körüli). Nem tudom, hogy emiatt merjek e közelíteni hozzá. Sajnos 27-29 éves független nők gyakorlatilag nincsenek, legalábbis én az utóbbi években nem találkoztam eggyel sem. Hogyan szólítsam le és mit modnjak neki?
2012. jún. 10. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Dugunk a gyóntatófülkében?
2012. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esetleg mise közben, vagy beszéd közben odaszólni, hogy milyen jól beszél. Véleményt kifejteni neki, 1-2 mondatban. Aztán pedig bemutatkozni, onnantól kezdve minden magától jön.
2012. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az összes körülményedre tekintettel úgy látom, hogy egy barom vagy, ha orvos vagy akkor is!
2012. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok barom? Eddig a tanulásnak és a munkának éltem.
2012. jún. 10. 16:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Ne a templomban próbálj ismerkedni,oda nem azért megy az ember.Most komolyan,biztos találsz magadnak nőt valami szórakozóhelyen.Nem az a baj veled,hogy még nem volt párkapcsolatod ennyi idősen de az,hogy templomban akarsz becsajozni elég szánalmas.

2012. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nekem csak hívő református nő kell. Ilyeneket meg a templomban lehet találni. A szórakozóhelyeken vonagló k'rvák nem kellenek.
2012. jún. 10. 16:16
 7/15 A kérdező kommentje:
A templom a legjobb hely az ismerkedésre szerintem. Érdemi választ azonban még nem kaptam. Számít e a 8-9 év korkülönbség? Mit mondjak a csajnak?
2012. jún. 10. 16:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Esetleg az istentisztelet elején vagy végén kérdezd meg tőle,hogy nem lenne-e kedve veled tartani valahova?!
2012. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mielőtt szólsz hozzá, esetelg néha pillants rá, tartja-e a szemkontaktust, visszamosolyog-e.

Aztán ha igen, akkor inkább a szertartás végeztével, kijövet érdemes valami semleges dologgal beszélgetést kezdeményezni, és majd meglátod, fogékony lesz-e.

2012. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy számít-e a korkülönbség,az csak a lánytól függ!
2012. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!