Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! A flört szánalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A flört szánalmas a mai világba tényleg?!

Figyelt kérdés

Tezsemazt, egy oylan pasi szemez veletek, vagy még rátok is mososlyog sejtelmesen, aki nemjön be nektek, akkor azt kiröhögitek, és szánalmasnak tartjátok egyből?! :///


utcai szituáció, sétáltok egymás felé, összeakad a tekintetetek, elkapja vagy az egyik ,vagy a másik fél...majd megint összeakad, és pl a pasi, egy óvatos mosolyt villant rátok....

ha nem jön be a srác, akkor kinevetitek? vagy jólesik attól még nektek ez?!


sokszor van, hogy nem is tudom eldönteni ,hogy mivan, mert pl szemezünk a csajjal, de ő semmi jelet nemad, az arcával, sem mosoylm sem fejlesütés, zavarba jövés, se semmi ,totál pokerfésszel..:/



2012. jún. 3. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem ez ösztönös. általában ha látok egy őszinte mosolyt (őszintét!! nem olyat, h csak a száj húzódik fölfelé, hanem a szeme is mosolyog), akkor automatikusan én is elmosolyodok. és ez embertől független. főleg ha rám mosolyog. vallszeg meglepődnék, de mindenképpen visszamosolyognék. és igenis örülnék neki, még ha nem is jönne be a pasi, egyszerűen csak mert szerintem egy mosolyt kapni valakitől, egy igazi, őszinte mosolyt, az nagyon nagy dolog. múltkor meg mentem át a zebrán, jött velem szemben egy öltönyös pasi, úgy bámult, h megbotlott, én meg elmosolyodtam. mögötte egy szemüveges srác jött, én meg pont ránéztem. ő meg csak azt látta, h mosolygok, hát visszamosolygott. csoda, h tök jó kedvem lett és úgy sétáltam haza, h virult a fejem?! :))))
2012. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!