Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! A flört szánalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A flört szánalmas a mai világba tényleg?!

Figyelt kérdés

Tezsemazt, egy oylan pasi szemez veletek, vagy még rátok is mososlyog sejtelmesen, aki nemjön be nektek, akkor azt kiröhögitek, és szánalmasnak tartjátok egyből?! :///


utcai szituáció, sétáltok egymás felé, összeakad a tekintetetek, elkapja vagy az egyik ,vagy a másik fél...majd megint összeakad, és pl a pasi, egy óvatos mosolyt villant rátok....

ha nem jön be a srác, akkor kinevetitek? vagy jólesik attól még nektek ez?!


sokszor van, hogy nem is tudom eldönteni ,hogy mivan, mert pl szemezünk a csajjal, de ő semmi jelet nemad, az arcával, sem mosoylm sem fejlesütés, zavarba jövés, se semmi ,totál pokerfésszel..:/



2012. jún. 3. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utcán úgyse fogsz senkit felszedni ismeretlenül. Akkor meg minek kacsingatsz?!
2012. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
A párválasztás pofára megy.
2012. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem nevetném, inkább jól esne. Vagy azt hinném, hogy engem röhög ki vmiért :D
2012. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy szánalmas! Senkit nem nevettem még ki ezért! Jót tesz az önbecsülésemnek, ha valaki megnéz, rám mosolyog stb. De utcán tényleg ne nagyon várd, hogy odamegy hozzád egy lány, akire rámosolyogsz, elég kicsi az esély az utcai ismerkedésre.
2012. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

dehogyis nem azt várom..:)

csak pl ha én is kapnék egy érdeklődő tekintetet, vagy egy kis mosolyt a lánytól, még tök ismeretlenül is...jólesne nagyon :)


ha vannak "jelek" onna már midne könnyeb..odamenni emgkérdezni ,ez emg az holvan (idegen város) tud e segítni, stb, bármiylen indokkal, és sok sok mosollyal persze :)

2012. jún. 3. 20:11
 6/11 mogul ***** válasza:
én pl ugy vagyok hogy ha rámnéz rámosolygok de nem feltétlenül jön be de jólesik h néz ...nehéz elmagyarázni ..és 1. válaszoló de lehet én szivecskéztem buszból 1 fiunak visszamentem bicajjal és azóta járunk.
2012. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az utcán nem adnak jeleket az emberek, mert nem akarnak vadidegenekkel beszélgetni. Max akkor lenne erre esély, ha elképesztően jóképű lennél.
2012. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csajvagyok válasza:
Szerintem ez lenne a normális, hogy flörtöljenek a mai fiúk... de a mai fiúk többsége semmit nem csinál:)
2012. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen, mert sokan azt hiszik ,hogy a bunkó, érdektelen, csöndes, leszarom a nőket itp. fiuk kellenek a csajoknak...és sajnos sokszor ez így is van,:/
2012. jún. 7. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz!!! Múltkor állt a villamosmegállóban egy tök helyes pasi, én az egyikben, ő a másikban és szemeztünk!!!! Még rá is mosolyogtam. Aztán jöt a barátom és midennt elrontott-.-
2012. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!