Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas, ha rossz tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha rossz tapasztalatok miatt nem bízom a nőkben?

Figyelt kérdés
Már a normális viselkedésü lányokat is negatívnak érzem. 27 éves korom óta. Eddig csak rossz tapasztalataim vannak, lehet én bennem van a hiba, mert nem követem a divatot amit a reklám és a média közvetít. Emberileg nem vágok át másokat, jólelkű srác vagyok, nincs egyetemi végzettségem csak szakmáim és érettségim. Ja és nem nézek ki jól, mert nem vagyok izmos csak magas, egy farmert és inget szoktam viselni és dezodort és parfümöt használók, a hajamat viszont szokták dicsérni néha idegen lányok is, de tudom hogy ez csak egy szimpla pozitívum. 30F
2012. máj. 30. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az
2012. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
ezen mki átmegy sztem
2012. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az általánosítás mindenféleképpen rossz. Szerintem ne foglalkozz ilyen dolgokkal. Gyengéden, szelíden próbálj viszonyulni a nőkhöz, lányokhoz. Csodáld őket, de ne menj bele értelmetlen, szexis kapcsolatokba. Én speciel így vagyok már egy ideje.

A nők különlegesek, szépek, kedvesek. Bár nem szívesen lennék egyikükkel sem együtt.

2012. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
30 éves korodra igazán növeszthetnél tököt.
2012. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te minek írtad le a külsőd és az iskoláid :o
2012. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Nők vagytok?
2012. máj. 30. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:

És miért nem törődsz többet a kinézeteddel? Te is a mutatósabb csajokat nézed meg jobban. Ha vonzalmat akarsz ébreszteni akkor legyél stílusos az öltözködésedben is. De azt mondják, h az öltözködés egy önkifejezés. Vagyis, ha vki unalmasan néz ki akkor az unalmasan gondolkodik is, vagy nem próbál ki új dolgokat, nem kell nagy dolgokra gondolni..


Szóval a változás előbb belülről jön. Jó élmények, újdonság iránti vágy, jó tapasztalatok , utána ennek kifejezése.


A csajok szeretik ha egy pasi érzelmes, meg jószívű, ezeket a tulajdonságokat tartsd meg. Meg egészítsd ki más tulajdonságokkal is. Úgy értem fejleszd ki magadban. Tartást, határozottságot, lazaságot, vidámságot, bátorságot. Ez egy folyamat idő kell neki, de minden az agyban dől el, mennyire tudsz pozitívan gondolkodni, és hini benne, meg lazán viselkedni.


Én azt mondom neked, meg minden srácnak, h a sport alap dolog, meg az életmód is!


Sok sikert!


Ne ítélkezz előre! Előbb ismerd meg a másikat! Egy alkalom nem elég!


Úgy lehet amúgy a bizalmatlanságot leépíteni, ha van jó emberismereted. Mert akkor abban bízhatsz h felfedezi a jeleket, és nem fogsz csalódni, kiszállsz a rossz szituból mielőtt nagyobb baj lenne, vagy ha megesett a dolog fel tudod dolgozni magadban, és tovább lépsz, nem viszed be a sérelmet a következ kapcsolatodba.


Az emberismeret megvéd, és akkor nincs szükséged bizalmatlanságra, gyanakvásra, meg előítéletre. És akkor félned sem kell, és ha nem kell félned akkor önmagad lehetsz és bevonzhatod azt akinek szimpatikus vagy.


De mint látod ez egy összetett dolog. Munka van rajta, energiát kell befektetni.

2012. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nézem hogy mutatós legyen i csaj egyszerűen legyen átlagos rosszabb esetben lehet gusztustalanul kövér is. Az utóbbinál nem kell semmit sem csinálnom. De azt mondják azokkal sok bajom lesz, meg ha undorodom akkor ott vége a dalnak. Azt hiszem azzal kell beérnem remélem lesz hozzá gusztusom.
2012. máj. 30. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz tapasztalatai. Konkrétan én is átestem már nő létemre pár szerelmi csalódáson. De ez nem akadályoz meg abban, hogy bízzak az emberekben. Pár negatív élményt nem kellene az egész női társadalomra általánosítani. Szóval fel a fejjel, több önbizalom, sport és máris más színben fogod látni a világot :)
2012. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 20:25


Áá, ne csináld! Ne gyere össze olyan igénytelen, kövér lánnyal, akihez nem tudsz vonzódni. Nekem sem vonzóak a ducik, kövérek, mi ilyenek vagyunk, ezen nem lehet változtatni. Ez olyna, mintha valaki azt mondaná, hogy holnaptól a fiúkhoz fogok vonzódni. Egészséges hetero ilyet el sem tud képzelni.


Én próbáltam kövér lánnyal, ne tudd meg, hogy megbántam, arról nem is beszélve, hogy levakarni sem könnyű magadról őket, nagyon tudnak tapadni még élni sem hagynak sokszor, tisztelet a kivételnek.


Inkább szedd össze magad és menj oda egy neked tetsző lányhoz, csak úgy beszélgess vele akármiről. A buszmegállókban vannak ilyen lehetőségesk vagy boltban, de akárhol máshol, bárhol lehet ismerkedni, eleninte nehéz, de bele lehet jönni idővel.

Más meg ne érdekeljen!

2012. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!