Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Flört?! Csajok most ez mi volt?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört?! Csajok most ez mi volt?!

Figyelt kérdés

Disco. Táncolunk haverral, kinéztem egy csinos csajszit a tömegből. Közelebb mentünk. Elkezdtem vele szemezni....meg iylenek.

de olyan volt a csaj, hogy rámnézett bele a szemembe, és már el is kapta a tekintetét...:/ sem egy mosoly, se egy akármi "jel" re vártam volna bármi....

és végig ezvolt, hogy szemezünk, és ő csak egy pillanat mulva már el is kapja..és sme mosoly, se semmi..:/

nemnagyon értettem...

mert 2 eshetőség szokott lenni, ha én flörtölök:

vagy megutál a csaj, de nagyon

vagy bejövok neki.

a kettő közt,ohgy talán, meg így ugy amugy, sosincs.


de iylen szituban még tényleg nemvoltam, hogy se egy kis mosoly ,se semmi, dehameg nemjövök be neki, akkor minek kereste a szemkontaktust is velem, és probált ugy helyezkdni, hogy közel is legyen hozzám a tánctéren....

bocsi, a hibákért, most ébredtem..:D

20/F



2012. máj. 28. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki csak tőled várja a krzdeményezést. Vagy azt nèzte h miért bàmulod? XD
2012. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az lehet, mert vagy 3 órán keresztül nemhagytam neki életteret...#ĐĐĐ így bámulás terén...

de mondom ,azért nem léptem, mert egy k*rva kis huncut mosoly sem volt...semmi..:/

2012. máj. 28. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kapja el a tekintetét,mert bejössz neki!Ha nem tetszenél neki akkor távolabb menne tőled!
2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de legalább egy kis mosolít csalhattam volna az arcára...arra egyből leszólítottam volna...de így..azthittem tényleg nem is jövök be neki.:/
2012. máj. 28. 20:23
 5/9 nax° válasza:
77%

de nem mosolygott:D

ugyhogy gyerunk vissza es menj oda hozza,adj neki egy kisfröccsöt,azt szeretik (Y)

2012. máj. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha magamra ismertem volna.... Annyi a lényeg, hogy szerintem a lány zavarban volt. Én is olyan vagyok, hogy rá nézek az illetőre és annyira magával tud ragadni, hogy mosolyogni már el is felejtek. ( De ez komoly. ) Mivel ti először találkoztatok, szerintem neki úgymond ennyire futotta. Azaz, ha valóban tartotta veled a szemkontaktust, akkor várta, hogy odamenj.:)

2012. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tartotta, de nemsokáig..egy kcisikét, cska majdemgint elkapta a tekintetét...de utána ismét szemeztünk, majd megint elkappta...:/ XD

nemtudom mi lehetett...bánom, nagyon, hogy nem mentme oda..:/

2012. máj. 31. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mint a 22:41-es hozzászóló, én is magamra ismertem. Szerintem is várta, h kezdeményezz.

24L

2012. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy várta, de ne már, hogy még egy kis mosolyt sem eresztünk meg, hogy ujjjujj nehogy én kezdeményezzek... vagy oké ne mosolyogjon, de akkor legalább 3 mpig nézett volna rá :D vagy valami. lehet h csak félt tőled :D
2012. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!