Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még ilyen csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Akik csinosak, kedvesek, romantikusak és nem járnak mindig bulizni, nem csalják meg a pasijukat?
2012. máj. 26. 17:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%

Jajj istenem fejezzétek már be a nyavalygást!!!

IGEN VANNAK!!!

Csak általában pont ezeket a típusú lányokat nem veszitek észre mert veritek a nyálatokat a nagy mellű r*bikre... -.-"

2012. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ritkán járok bulizni és soha nem csaltam meg a pasimat és nem is fogom :))
2012. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még ilyenek igen,csak nyitott szemmel kell járni a világban.18/L
2012. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Próbálok nyitott szemmel járni, csak az eddigi összes barátnőm (abszolút nem r*banc stílusúak, én nem bukom az olyanokra) megcsaltak a hátam mögött...
2012. máj. 26. 17:57
 5/26 anonim ***** válasza:
saját magadban keresd a hibát már ne haragudj.nem véletlenül csalt meg akkor mindegyik,valami oka biztos volt!!!!
2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
igen vannak, csak senki sem veszi észre őket. Én speckó nem járok bulizni ergo nem vesz észre egy pasi sem. És igen ezek a típusú lányok kedvesek, aranyosak, romantikusak, és nem csalják meg a párjukat... Csak jó helyen kell körülnézni, és nem mindig olyant keresni, aki egyből az ágyba mászik veled....20/n
2012. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Szerintem ha odafigyelsz az apró részletekre és külső szempontjából nem teszed túl magasra a mércét akkor jó esélyed van megtalálni a megfelelőt.. :)
2012. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Saját magamban? Én normálisan viselkedtem velük, nem voltam rájuk szállva, nem hanyagoltam ...
2012. máj. 26. 18:02
 9/26 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok, hogy olyan kell nekem, aki egyből lefekszik velem? Dobálóztok a szavakkal, azt se tudjátok, miről van szó
2012. máj. 26. 18:03
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Csak sajnos minket sosem találtok meg... :-(
2012. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!