Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Imponál, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Imponál, ha egy pasi fut utánatok, vagy lesz@rjátok?

Figyelt kérdés

Ha pl. minden nap ír nektek facebookon, vagy esetleg sms-t...keresi a trásaságotokat...

természetesen oylen helyzetre gondolok ,amikor ha nem si nagyon, de legalább egy picit vonzo a srác?

vagy inkább azjön be nektek, ha nektek kell futni a srác után?!


2012. máj. 24. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem értél el semmit a lánynál, ezután se fogsz, sőt lehet h zaklatásnak fogja venni. Csak a külsőt nézik, így nem érsz el semmit azzal, ha futsz egy lány után.
2012. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nőként nem fogok futni valaki után, max ha annyira belé szerelmesedtem, akkor megpróbálom ezt vele tisztázni a magam érdekében, de ha nem kattan, akkor nincs tovább.


Ha a pasi minden nap ír ezt-azt, hát az udvariasan kezelem, és ha egyértelmű, hogy miért teszi, tehát szerelmet vall, akkor leállítom, ha én nem tudom viszonozni. Ha igen, vagy nagy esély van rá, akkor nem állítom le, akkor érdemes tepernie, de igazából felesleges, mert nem ezzel fog meghódítani.


Ha pedig keresi a társaságom, de nem konkretizálja, hogy mit is akar, és nem szimpi, akkor gyakorlatilag nem lehet mit mondani. Akkor inkább menekülök előle. De ekkor nem lehet azt mondani, hogy nem akarok tőle semmit, hisz ő se mondta, hogy akar. Csak az jön le, hogy túl kommunikatív.

2012. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha valaki minden nap írogat. Ezt az utánafutást meg nem tudom megérteni, akárhányan mondják. A futkosás az szánalmas dolog, nem? Akkor is, ha valaki vonzó.
2012. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem egy ideig oké, de később lealacsonyító érzést fog produkálni, illetve értéktelen emberré válik... Volt egy pasim, aki a végletekig kinyalta a popóm, na ezt nagyon nem szerettem. Jó lett volna, ha lett volna neki tartása... :/
2012. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen.Csak attól függ,hogy kicsoda.Mert ha nem tetszik,akkor megőrülök ettől a zaklatástól.De ha bejön,akkor tetszik,hogy nem adja fel,nem is kéne olyan,aki nem kitartó és nem keres:)
2012. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én elvem az hogy a fiúnak hódítani kell a lánynak meg kell hanynia magát mehódítani!
2012. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!