Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még ilyen csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Akik csinosak, kedvesek, romantikusak és nem járnak mindig bulizni, nem csalják meg a pasijukat?
2012. máj. 26. 17:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Pedig kereslek Titeket nagyon:)
2012. máj. 26. 18:22
 12/26 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb ismerkedés már akkor eldől, ha megnézik egymás fényképét.. ezen a ponton nagyon nehéz túl jutni.. tapasztalatból mondom.. :P viszont ha ez megvan, akkor már könnyebb a helyzet mert csak ismerkedni kell, beszélgetni és ezekből már ki lehet szűrni azokat a dolgokat, amiket kerülni szeretnénk.. :)
2012. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A külsőm hálaég nincs baj, sőt a belsőmet is mindenki dícséri, csak eddig 3/3 rosszba nyúltam bele, nem vagyok túl jó emberismerő és túl naiv is vagyok néha sajnos
2012. máj. 26. 18:25
 14/26 anonim válasza:

Sajnos ez benne van, hogy mellé nyúlunk, még akkor is, ha nagyon odafigyelünk.. :( Én minden apróságra odaszoktam de párszor én is megjártam, bár a megcsalás eddig elkerült. Én sem csaltam meg még soha senkit (nem is fogok), mert amit magamnak nem kívánnék azt nem akarom másnak sem..

Nem naivság az, ha nem sikerül valami, minden egyes szakítással csak okosabb lesz az ember.. :)

2012. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Én sem csaltam meg soha senkit, nem bírnék egyenes gerinccel tükörbe nézni másnap.

Valószínűleg az lehetett a baj, hogy túl fiatalokkal kezdtem ki (15-16 évesek)

2012. máj. 26. 18:30
 16/26 anonim válasza:
Hány éves vagy? Már ha meg lehet kérdezni.. :)
2012. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
19 múltam:)
2012. máj. 26. 18:33
 18/26 anonim válasza:
Akkor miért nem próbálkozol nálad picivel idősebb lányokkal? :)Szerintem sokkal nagyobb esélyed lenne arra, hogy normálisat találj, sajnos a 20 év alatti lányok többsége még nem gondolkozik komoly kapcsolatban... :P
2012. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Már rá jöttem, igazad van, csak hát a kicsit rockeresebb stílusom miatt ők meg nem vesznek komolyan
2012. máj. 26. 18:37
 20/26 anonim válasza:

Mit értesz pontosan ezalatt? Ennyire "látszik" ? :)

Amúgy most egy új információ derült ki.. :))

2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!