Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még ilyen csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Akik csinosak, kedvesek, romantikusak és nem járnak mindig bulizni, nem csalják meg a pasijukat?
2012. máj. 26. 17:52
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Igen vannak, csak mivel mindig a kifogásolhatatlan külsőt keresitek, ezért általában barátként kezelitek őket, vagy még annak sem. Nem egy barátom panaszkodik, hogy nincs barátnője. Ilyenkor mindig csodálkozok, mert általában ott van mellettünk egy vagy több lány barát, legjobb barát vagy több mint barát (csak maguknak sem vallják éppen a külső miatt) akik szerintem belsőleg pont ilyenek. Szóval, szerintem először Te is a saját ismeretségi körödön belül nézz körül és csak utána ismerkedj itt. Biztos vagyok benne, hogy neked is van a közeledben ilyen lány, csak még nem vetted észre.

24/F

2012. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, ne általánosíts, nem várom el a nőtől, hogy álomnő legyen.

Előző válaszoló: piercing, tetoválás...

2012. máj. 26. 19:43
 23/26 anonim válasza:
Ne haragudj, nem akartam általánosítani, csak a saját tapasztalataimat írtam le. Szimplán segíteni akartam. Gondolom nem konkrét válaszra vártál, hanem valami kiéhezett kislányra. Nyugodtan pontozz le, de nem mondd, hogy nem ezért írtad ki...
2012. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Vannak. Én is ilyen vagyok. Egyedüli hátrányom, hogy már foglalt vagyok :P

21/L

2012. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik kérdésnél olvastam, de abszolút ideillik:

Leegyszerűsítve: ,,Lányok x/y(pl.25) éves korig,írnátok privit?"

2012. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerkedni akartam, nem nyáladzani... csak mindennek mögé láttok, ezért tart itt a világ, ahol.
2012. máj. 27. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!