Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a szöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szöke KÉKSZEMÜ nök érezhetöen jobban, könnyeben vonzodnak hozám mint mondjuk a barnaszemük?

Figyelt kérdés
konkrét példa nagyábol 10nöhöz volt eddig kicsit komolyabban közöm,itt értem komolyab alat 2-3éjszakás kalandok,2-3hetse kapcsolatok...na de abbola 10nöböl 8kékszemü,a nyolcbol 6 szöke is volt meg kékszemü is a maradék 2öböl pedig 1ik barnaszemü a másik pedig zöld!énvagyok hüje,vagy csak véletlen vagy tényleg joltapasztalom és a kékszemü lányok jobban tapadnak rám?és lényegessen kevesebb udvarlás után ágybacipelhetem öketmint a barnákat...viszont a szemszint kivéve alakra,arcra,szépségre mindegyik 1 szinten volt,van..viszont én szeméjszerint nemrajongok különössen a kékszemuekért sött..de még is azok hamarab leálnak velem mint mondjuk a barnák ez miért van??????

2012. jún. 3. 13:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
JA ÉS 21ÉVES FIÚ VAGYOK!
2012. jún. 3. 13:12
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is eddig 6 csajból 1 volt barna szemű... valamiért, de a választ nem tudom hogy nekem miért tetszik a szép kék szem
2012. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ÉRDEKES viszont engem nem a szemszin fög meg 1 csajban apszolutt nemszámit söt talán még inkáb nem is tetszik a kék szem,de azért akkora kaszanova nemvagyok hogy annyira de annyira megválogathassam az esetleges partnert hogy ha jol is nézki a szemszin véget nelegyen már 1 jó éjszakám..viszont tényleg könnyeben kitudok fogni 1 kékszemü lányt,pedig ugyanazzal a folyamattal,stilussal porobálkozok a barnánál is mint a kékszemünél de a barnák valahogy jobban ellentudnak nekem álni...nemtudom h ez mérvan?!tudatalatti,vagy psichés vagy csak véletlen de picit fura...
2012. jún. 3. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:

nálam is az van, hogy 5 barátnőből mind kék szemű és szőke hajú volt eddig, pedig én tényleg a barna hajúakat és barna szeműeket szeretem

nálam a lányok kezdeményezték általában a kapcsolatot


ha barna szemű lányt akarok, akkor lehet, hogy kezdeményeznem kellene nálunk :)

2012. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy a barna szeműek nagy átlagban több önbizalommal rendelkeznek, talán ezért.
2012. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
emberek az nagyon érdekes,furdal a kiváncsiság,talán jólenne ha valami hölgy is véleményt nyilvánitana..vagy nemtom,valahogy a készem az olyan rideg érzést kelt benne a barna meg pont az ellenkezöjét!viszont meg azt nemakarom,merem feltételezni hogy a szökék könyübvérüek,de valami van...vagy csak ennyire sok a szöke nö a világban hogy már nagyszámok törvény alapjánis igykell h legyen h több szökével hoz össze a sors mint barnával?!:P
2012. jún. 3. 13:36
 7/11 A kérdező kommentje:
erre az önbizalom dologra nem is gondoltam,talán ebben is van valami,viszont akkor megint jöhetne a kérdés hogy pscihésen miért van egy barnának több önbizalma?mit befojásol a szemszin?hat a hormonokra?az agy bizonyos részeire?nemhiszem de valami van a kölömség miben rejtözhet
2012. jún. 3. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Bmeg.. ezt még olvasni is kínszenvedés.. nagyon megerőltető lenne egy fokkal helyesebben írni?
2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sorry nemlenne megeröltetö,csak sietve odapötyögtem a véleményem...:S
2012. jún. 3. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:

te barnahajú barnaszemű vagy?

mert akkor lehet hogy azért buknak rád a kékszemű szőkék mert az emberekbe tudatalatt az van, hogy minél egészségesebb legyen majd az utódjuk. és egy, az övéktől jelentősen eltérő génkészlet mintegy "vérfrissítés". én is megfigyeltem hogy pl. én szőke kékszemű vagyok és az összes pasi aki odajött hozzám eddig, az barnahajú, barnaszemű.

2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!