Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy miután összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy miután összevesztél valakivel, elvileg megoldódott a dolog, de a feszültség érezhetően megmaradt?

Figyelt kérdés
Mit lehet ez ellen tenni? Hogyan lehet ezt a feszültséget feloldani?
2010. aug. 6. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen volt..Pontosan a volt barátnőmmel ugyanez volt. Egyszer megoldódott aztán megint vissza és ugyanez majd miután félévet vártam rá lekoptatott(mert szerettem még őt), aztán miután a volt barátnőjével járok barátságot akart, felajánlottam neki, hogy maradjunk nagyon jó barátok... És pontosan tegnap olyan bunkó tapló módon viselkedett,hogy else tudnád képzelni. Hatalmas feszültséget keltett bennem és nagyon felbosszantott(mert kijelentette,hogy elfelejt nem vagyok a barátja csak azért mert nem beszéltünk egy hétig). Nos gondolhatod.

Nekem erre a megoldásom? Kikapcsolódás,Zenehallgatás, nem szabad depibe esni semmiképp sem már megjártam ezzel 1x 2x. Zene az feldobja a hangulatot, 45-50 perc futás is(boldogság hormont termel) szóval a lényeg,hogy olyat csinálj ami elvonja a feszültség felől a figyelmed.. Magyarán hagyd figyelmen kívül.

2010. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha beszélgettek más esetleg jelentéktelen dolgokról, egy idő múlva megint együtt nevettek valamin akkor simán elmúlik a feszültség.

a lényeg: elterelni a témát rólatok

2010. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyre több és több vita lett utána szakitás
2010. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!