Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érettségi után elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi után elmúlik a feszültség?

Figyelt kérdés

Mindketten idén érettségizünk. Nekem jövő héten lesz szóbelim! És úgy érzem semmit sem tudok, mindent elrontok, amiért 4év alatt megküzdöttem. Nagyon stresszes vagyok, mindig mindenen felhúzom magam az utóbbi pár napban, és tudom ez az én hibám (teljesítménykényszer) és csak magam lovalom bele a rosszba. A párom egy nagyon megértő ember,de tegnap asszem elvetettem a sulykot! Mindenen csak rinyálok, nemhogy örülnék annak ami van és annak, hogy Ő van nekem + szerető barátaim is! S szavaiból kivettem, hogy nem bánja, hogy nyavalygok mostanában (elég sűrűn), míg szeretem, ez nem baj számára, és ( ezt meg én is tudom )- így nem tudom boldoggá tenni, de reméli, hisz benne hogy érettségi végeztével vissza térek önmagamba! Ma irtam neki egy SMS-t, hogy tudom, tegnap már elvetettem a sulykot és túldramatizáltam megint mindent ,de szeretem és megértem ha most pár napig nem akar velem kommunikálni - csak 1szavába kerül.

Most meg félek és (nem tudok tanulni, olyan ideges vagyok), hogy nem válaszolt :S

18/l ( pénteken lenne/lesz a 4. hófordulónk :S :( )


2009. máj. 13. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor megérti, hogy ez számodra nehéz időszak. De azért próbálj meg türelmes lenni amikor vele vagy és olyankor nyugodj meg, csak ő rá koncentrálj.
2009. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én próbálok, de még az is a dologhoz tartozik, hogy távkapcsolatban élünk és majd 2 hónapja nem találkoztunk :S MSN-en(minden nap) , SMS-ben és néha-néha telefonon szoktunk beszélni!

Nagyon félek, hogy elveszítem :( mert a világ minden kincsénél jobban szeretem, Ő életem értelme :(

2009. máj. 13. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan elmúlik, az én barátnőm is most érettségizik, és már a tököm tele van az egész sulival meg mindennel.
2009. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emlékszem, annak idején első szerelmem is eggyel fölöttem járt, maikor érettségizett. Akkor én is pipa voltam rá. Aztán egy év múlva már én érettségiztem, akkor megértettem, hogy miről van itt szó. A pasid vagy fiatalabb, vagy csak simán nincs érettségije, nem lehet?
2009. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk. Neki most volt írásbeli, szóbeli csak júniusban. Nekem már márciusban volt írásbelim, szóbelim les jövőhéten lesz. Őt nem igen izgatja az érettségije (sosem volt jó tanuló) és még van ideje -1hónap kb. Én 5ős és 4es tanuló vagyok és van 5napom. Ok, tudom ideges vagyok, meg mindig csak panaszkodom neki, de most félek, nem tudom, miért nem válaszol :(
2009. máj. 13. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Figy én tavaly érettségiztem , idén meg már vizsgázgatok... Hát először mondom a rossz hírt: a vizsga rosszabb mint az érettségi... a jó hír, hogy ha végezték pl az érettségivel vagy később zhkkal vizsgákkal akkor az idegesség stb már nem fog senkit érdekelni. Am ő is kb olyan ideges lehet mint te ha ő is érettségizik. (én speciel az első vizsgaidőszakom alatt legalább 3-4 kilot leadtam:S )Szoval az idegesség stb viselkedés általános, több a feszültség meg minden de madj elmúlik hamarosan.
2009. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!