Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 3 éve barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rekus18 kérdése:

Mit tegyek? 3 éve barátom érettségi előtt állok és anyámék eltiltották tólem de én szertem őt.

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez haláli. Két mondat a kérdésed, és mégse értem. 3 éve állsz érettségi előtt? 3 éve állsz a barátod előtt? 3 éve állsz érettségiző barátod előtt? 3 éve tiltanak az érettségitől? Mif@szvan?
2011. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Na és az ilyen okosok akarnak érettségizni xD.
2011. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd le az érettségi vizsgát, és utána kérdezz :D

Amúgy nekifutsz még egyszer? Akkor hátha segíteni is tudunk :)

2011. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MissVanZahnd válasza:
Ha ez az akart lenni h 3 éve van barátod, és most h érettségizel, anyádék eltiltottak tőle, akkor azt tanácsolom ne vedd a szívedre. A vizsgák után ott lesz az egész nyár nektek. Lehet hogy pont jót tesz a kapcsolatotoknak egy kis szünet. Anyudék meg csak a legjobbat akarják neked, és hogy jól levizsgázz mindenből ;P.
2011. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!