Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mikor fogtok végre ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor fogtok végre ti kezdeményezni? Itt a rendszerváltás ideje, ha tetszik, ha nem, akkor is eljön a nap, amikor a lányoknak kell kezdeményeznie, leszólítania fiúkat.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 18:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Legyél tökös barátom. Minden valamire való srác talál magának partnert előbb-utóbb. Ha nem, akkor annak az illető srác az oka. Az állatvilágban is a himek versenyeznek a nőstényekért, és nem forditva. Miért lenne ez nálunk embereknél forditva?? Egyébként hogy tud egy férfi domináns lenni egy kapcsolatban, ha "fel kellett hogy szedjék" ahhoz hogy legyen egy párkapcsolata?

Igenis ez nekünk fiuknak a dolgunk, nekünk kell nyerőknek lennünk másokkal szemben, és meg kell tudni hóditani egy lányt. Ja és nem szabad feladni egy próbálkozás után. Küzdeni kell barátom. És igen, vesziteni is tudni kell.

De van elég lány a világon, és tudod valamit valamiért. Áldozni kell időt, energiát, esetleg pénzt. De semmiképpen sem azt várni, hogy egy lány szólitson le téged.

37/f

2012. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

"kézfogástól sem vagytok hajlandóak"


Te sznob paraszt! K*rvákkal szokás lekezelni, nem a nőkkel!


Nincs önbizalmad, de piszkosul beképzelt vagy, öcsém. Ez így látatlanban is rohadtul érződik, és ez az, ami taszító benned. Adjál lejjebb az arcodból, ismerd meg önmagad hibáit és erősségeit, és akkor TALÁN lesz csajod.

2012. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
5%

Én úgy látom itt mindenki félreérti a dolgot.Itt a válaszólok többsége nem igazán lát bele a dologba.A srác belefáradt már a sok szemét elutasitó, lenéző viselkedésbe, amiben van része mikor megpróbál ismerkedni lányokkal.Érthető hiszen sokan tudják, hogy milyen lekezelő a mai nők nagy része, volt erről elég vita.Az már más kérdés, hogy lehet azért lekezelőek mert a srác valamit nem csinál jól, de hát Istenem, a szándék kéne legyen a lényeg és a szimpátia, nem az hogy milyen dumával és milyen lámpalázzal megy oda.


Szerintem kérdezőnek elég lenne egy kis mosoly, szemezés esetleg félénk bámulás is de erre meg mindenki lerohanja, hogy mekkora egy balf*sz.Nyugodjatok már le emberek és lássatok bele a próblémákba amivel az emberek küzködnek a mai világban.Azt hiszem erről szól ez az oldal, hogy segitsünk egymásnak, megosszúnk tapasztalatokat egymással de látom sokan azért járnak ide, hogy lehordják a másikat mindennek, fölényeskedjenek, szerepeljenek.

2012. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
A lányok azokat kezelik le, akiket le lehet. hiába mondasz bármit is utolsó. ha a kérdező balf*aszkodik, egy lány sem fog rá mosolyogni meg szemezni vele. amúgy meg ha vki ilyen véleménnyel van a nőkről, simán megérzik és menekülnek előle. ki akar egy nő- és önmagátgyűlölő emberrel élni??? férfiként te sem szeretnél ilyen nőt, ne legyél álszent!
2012. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Azokat kezelik le akiket le lehet? Milyen b*taság ez.Ne próbálják lenézni elsősorban.Másodsorban, az embernek elmehet az önbizalma és igenis lehet rossz véleménye rossz tapasztalat miatt a gond abban van ha ezt minden nőre kivetiti.Több megértés kéne ebben a világban én például tökéletesen megértem a srác próblémáját.Igenis megkeseredik egy ember miútán mind elútasitást kap.A lényeg, hogy tegye túl magát ezen egy idő után, de ahogy látom itt csak rátesznek még 1et a lapáttal.Már rég nem b*lfasz ha bepróbálkozott több csajnál is, itt arra kéne rájönni mi volt a gond.De ahogy látom itt tele van frusztrált emberekkel, akik magukat tökéletesnek hiszik és mást lenéznek "gyenge",tanácstalan pillanatában és az ilyen reakció mégjobban elvaditja az embert a rossz irányba.
2012. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
ha kivetíted az összes nőre, akkor sok sikert a továbbiakhoz! ha örökre egyedül maradsz, akkor csak magadat okolhatod! gyűlöld csak tovább a nőket!
2012. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
ja és tanulj meg írni, mert van némi hiányosságod ezen a téren
2012. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Elkezdődött a nyelvtanóra gyerekek !!!


Amúgy, melyik szavai a kérdezőnek utalnak nőgyűlöletre? Csupán csak annyit irt, hogy a neveletlen, p*csaviselkedésü csajokra kivan és szeretné, ha a csajok is kezdeményeznének.Ha gyűlölné a nőket, nem is keresné a társaságukat, nem is akarna felcsipni egyet se. Túl sok itt a gyerekész.

2012. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Aztán meg jöttök ide ríni, ti fiúk, hogy "fú, mekkora r*bancok már a lányok, hogy ránk másznak!"


Egy normális nőnek, lánynak alap dolog, hogy a férfi/fiú NORMÁLIS hangnemben szólítja meg, ha akar v.mit, és nem úgy, mint ahogyan ma szokás "Szia civa! Van gazdád?" és hasonló, Kazinczy-díjas megszólalások. Meg nem letapizza, megfogdossa, mint a halat a piacon :/



xDDDDDDDDDD Ettől betojtam a nevetéstől. :D


Én így köszönnék egy 30-as nőnek, Szia Angyal! Élek még, vagy meghaltam és a mennybe vagyok? :)

2013. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!