Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mikor fogtok végre ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor fogtok végre ti kezdeményezni? Itt a rendszerváltás ideje, ha tetszik, ha nem, akkor is eljön a nap, amikor a lányoknak kell kezdeményeznie, leszólítania fiúkat.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 18:52
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

ma 21:55


Férfias, mély hangom van, szólítottam már le lányokat, nem vagyok tizenéves, és nem öltözködöm b*zi módra, a lányoknak mégsem vagyok elég.

2012. jún. 1. 21:58
 22/39 anonim ***** válasza:
nem mintha a lányok oldalára állnék, de kihagytad a határozottságot és az önbizalmat! szerintem a nőnek az kell, hogy elhiggye, hogy te igazi férfi vagy. direkt hinni-t írtam mert javarészt elég ha elhiteted veled :D na de a lényeg az, hogy neked is el kell hinned, hogy te vagy a legjobb ami a csaj életében történhet :D akkor talán ő is elhiszi. jó-jó nyilván könnyű dumálni, hogy ezt meg ezt kell csinálni, de majd kijavítanak a lányok ha hülyeséget mondok. nem csak fizikailag kell megkú*rni őket hanem "fejben" is, először fejben aztán...
2012. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
*elhiteted vele
2012. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

21:47


azért kellenek a nők, mert csak ők képesek gyereket szülni. szerinted ha a férfiak is tudnának, akkor nem lenne eltolódva a férfi-nő arány valamelyik fél javára? Amúgy meg ha a fiú gyerek csecsemőket megölnék akkor lehetne mozgalmat indítani... halottak serege. Bányászokból szintén...


bár ha a mesterséges megtermékenyítésnél tartunk akkor már alapból nem születnének fiúk, csak épp annyi amennyi a bányába kell!


Elég naiv vagy ha azt gondolod hogy nem.

2012. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Aztán meg jöttök ide ríni, ti fiúk, hogy "fú, mekkora r*bancok már a lányok, hogy ránk másznak!"


Egy normális nőnek, lánynak alap dolog, hogy a férfi/fiú NORMÁLIS hangnemben szólítja meg, ha akar v.mit, és nem úgy, mint ahogyan ma szokás "Szia civa! Van gazdád?" és hasonló, Kazinczy-díjas megszólalások. Meg nem letapizza, megfogdossa, mint a halat a piacon :/

2012. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
*cica
2012. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

ma 22:53


Na, ne mondd! Sokat is értem a normális megszólításaimmal. MÉg bemutatkozni sem tudtok lányok, kézfogástól sem vagytok hajlandóak, akkor mit vártok egy fiútól?!

2012. jún. 1. 22:56
 28/39 anonim ***** válasza:
24-es! én vagyok a 21:47-es válaszoló. és lány vagyok. (ez nem zavar? pedig odaírtam. azt hiszem, tudom mire valóak a nők) ha elolvastad volna rendesen a kommentemet akkor láthatnád, hogy egy korábbi kommentre reagáltam. nem én mondtam, hogy menjenek a bányába meg, hogy meg fogják ölni a fiú csecsemőket...de mindegy. tanulj már meg olvasni
2012. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! te meg egyedül fogsz maradni ezzel a felfogásoddal és ez így rendben is van. gyűlöld csak a nőket tovább!
2012. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

23:21


látom nálad is fellelhető egy kis értelmi fogyatékosság szövegértés terén. olvasd el még párszor amit írtál és amit írtam talál leesik az összefüggés. Ha nem szólj és rajzolok neked egy folyamatábrát!

2012. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!