Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendazed kérdése:

Nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2 éve ismerem, eléggé tetszik... sokszor megyünk el együtt mindenhova mászkálni... Felhoztam neki ezt a facebook-os cuccot, hogy like-old és írok rólad, megkérdeztem, hogy ő mit mondana erre, a barátságunk 10-es, arcomra 9-et adott, a testemre 8-at, de mondta, hogy nem járna velem... Mit tegyek?
2012. máj. 31. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezt vagy bebuktad és barát zónában vagy, vagy pedig tetszel neki. hogy a kettő közül melyik, azt már nem tudom megmondani.
2012. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kammerol!!!csak a mai lányok kéretik magukat v.5ször...ezt élvezik.
2012. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy félt a reakciódtól, miszerint elmondása szerint ő járna veled.

Ettől függetlenül eléggé barátias a kapcsolatotok. Szerintem próbálj meg egy kicsivel több érintkezést produkálni. ( megöleled, megfogod a kezét. ) Ezzel rájön, hogy nem csak barátként lehetsz ott. Aztán jöhet a következő lépés, mikor elhívod valahova, de tudtára adod, hogy randi.


Sok sikert:)

20L

2012. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom :)
2012. jún. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!