Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el, hogy tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, és nagyon tetszik nekem, de nem tudom, mit tegyek, mert már elég erős jelzéseket adtam neki, de ő le se szar. Néha találkozik a tekintetünk és ilyenkor úgy érzem, mintha lenne esély arra, hogy igent mondd, ha elhívom valahová, de azt meg nem merem, meg fura is lenne ilyen hirtelen...nem nagyon szoktam amúgy beszélgetni vele. Mi lenne a legjobb megoldás? Ha visszautasít, akkor el kell viselnem, hogy egész nap együtt vagyunk...
2012. márc. 29. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

simogasd meg a buksiját!

aztán,ha azt sem érti,akkor smárold le!:p

2012. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

xDD

tetszik ez első komi

2012. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ugyanigy vagyok egy fiúval..

csak az a baj hogy ő amolyan himringyó..xD szal elvileg nem lenne szabad..de beleszerettem *.*

én azt javaslom, hogy néha-néha nézz rá mosolyogva és próbálj meg szünetekben feltünően jokeddvel valahogy közel menni hozzáá..ha látja hogy milyen jól szórakozol talán odamegy ;)

2012. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
am ez a gyerek is egy páva...de hát ez van:/
2012. márc. 30. 21:25
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is , nagyon cuki az első válasz.

Ha megpróbáltál hozzá köledni , akkor írj rá , egy közösségi oldalon. Kérdezgesd , hogy kik jönnek be neki az osztálybol , és próbáld magadra vezetni. Remélem beválik.Sok sikert :-)

2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi köszi
2012. ápr. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!