Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, de hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de hogyan mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú akivel nagyon jó a kapcsolatunk.(15L-18F)Sokat bókolt már, puszis fejet küld msn-en mindig. Kedveskedik.De nem mond semmi konkrét dolgot,ami biztosítana afelől hogy tetszenék neki.Én be szeretném neki vallani,de nem tudom hogy hogyan(szégyenlős is vagyok nagyon)Nyáron egy helyre megyünk nyaralni,tehát ha elmondanám neki,és ő ezt nem tudná viszonozni,nem tudom hogy állnék elé-hozzá ez után,ha megmondanám neki hogy tetszik...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg tőle, mit gondol rólad, mint lányról. Onnantól már a válasz szerint fogod tudni folytatni. Ha azt mondja, tetszel neki, elkezdesz vele flörtölni. Ahogy érzed.
2012. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Hat...csak mondd el:) egy kicsit kinos lesz, de sztem mar varja a kerdesed. A szepsegert meg kell szenvedni. Sok sikert!
2012. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 18 éves fiúknál fenn áll az a veszély, hogy hülyék, és bolondítanak. Remélem, hogy te nem egy ilyet fogtál ki, és nem csak szivat téged. Én mindig is azon az oldalon álltam, hogy a fiú lépjen, de manapság már a lányok szoktak, szóóóvaaal... egyszerűen csak mondd meg neki hogy tetszik neked. És ha nem jön be akkor se dől össze a világ... Figyelj, nyár még messze van, ha nem tetszel neki, addigra el is felejti, ne izgulj!
2012. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hihi kis aranyos. :)
2012. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!